Také už máte doslova po krk dietních programů, které jsou drastické? Po rychlém úbytku váhy a počáteční euforii ale zjistíte, že se tato dieta nedá dlouhodobě udržet, a nakonec končíte kvůli jo-jo efektu s několika kily navíc a se špatnou náladou jako bonusem? Vyzkoušeli jsme dietu, která si skutečně získala naše srdce. Je příjemná, pozvolná, a hlavně chutná a její efekt je trvalý.

Příjemný začátek

Vždy je dobré s novým postupem začínat opatrně a pozvolna. Co byste řekli tomu, že by vaše tělo dokázalo pomocí úpravy jídelníčku samo využívat ke svému chodu protein namísto sacharidů, a kdyby ještě navíc mělo tu možnost brát si energii z vlastních uložených tuků? Pouhá úprava jídelníčku stačí k tomu, aby vaše tělo začalo samo spalovat své tuky. Vy hubnete, je vám příjemně, a ještě k tomu máte dobrou náladu. Zní to výborně, viďte?

Jak zhubnout?

Také přemýšlíte, jak zhubnout? Věděli jste, že při keto dietě váš organismus dokáže hubnout při jakékoliv činnosti? Nemusíte trávit nekonečné hodiny v tělocvičně, abyste ubrali jediný centimetr. Stačí upravit stravu a dostat se do ketózy, kdy dodržujete chutnou nízkosacharidovou stravu. Tato speciální strava vašemu organismu umožní, aby se sám postaral o to, že bude mít vše, co potřebuje, a navíc budete pozvolna hubnout.

Jak je to s jídlem?

Speciální nízkosacharidové produkty mají vyvážený poměr proteinů, vitamínů, vlákniny i minerálních látek. Proteinové koktejly jsou chuťově výborné a dokonale vás zasytí. Stejně je tomu i se speciálně upraveným jídlem, které vám pomůže uskutečnit váš sen. Proteinové pečivo, těstoviny, sušenky, polévky nebo třeba chipsy, se stanou vaším oblíbeným jídlem. Dopřejete si plnohodnotnou stravu, u které navíc hubnete. Pozvolna a zdravě se tak blížíte ke svému snu – vypadat a cítit se lépe.

Jak dlouho dietu dodržet?

První fáze diety, kdy je váš jídelníček složen z vysokoproteinové stravy, je jednoduchá a účinná. Dopřáváte si vyvážené jídlo, k tomu dostatek zeleniny a také oříšky a semínka. Takto svému tělu dodáte vše potřebné, aniž byste jej zatěžovali. Nemusíte nad ničím přemýšlet, organismus pracuje, jak má. Hlad u vás nehrozí – a v případě nenadálé chuti na něco dobrého máte pokaždé něco po ruce. Tato fáze diet trvá 5 týdnů. Dále se pak podíl vysokoproteinové stravy snižuje, hlídáte si jen množství přijímaných sacharidů.

Přejete si zažít ten pocit, že si budete kupovat o číslo menší oblečení? Láká vás pocit štíhlejšího těla a vyššího sebevědomí? A co byste řekli tomu, že ze sebe budete mít skutečnou radost? Dodržujete pitný režim a přijímáte stravu, která je pro tělo přínosná a vyvážená. Možná i v toužíte poznat pozitivní změnu ve vašem životě, na kterou budete skutečně hrdí.

Zdroj obrázku:
TijanaM / Shutterstock.com