Uvědomujete si, že při celodenním sezení je extrémně důležité, na jak kvalitní židli jste posazení? Nebo už jste se dostali do stádia, kdy máte zdravotní problémy jako bolesti hlavy, páteře, otoky nohou, a tak vám prostě nic jiného než investovat do kvalitní židle nezbývá?

Ať už patříte do jakékoliv skupiny, kvalitní ortopedická židle je rozhodně rozumnou investicí. Vydrží vám dlouhá léta a pomůže vám předejít spoustě problémům, případně se jich zbavit.

Donuťte svalstvo páteře, aby se během sezení hýbalo

Sezení ve stejné pozici dlouhé hodiny je problémem zejména pro svalstvo páteře, které je strnulé a ochabuje. Správná kancelářská židle zdravotní by tedy neměla být pouze správně nastavitelná, abyste v nohou měli úhel 90 °C a seděli ve vhodné výšce. Měla by rovněž zajistit, že tyto svaly budou v pohybu. Přesně tohle dělají zdravotní židle Adaptic, kromě jiných také jejich nejprodávanější model Adaptic Evora.

Adaptic Evora pro přirozený pohyb

Židle Adaptic Evora je velmi univerzální, pokud měříte mezi 165 a 185 cm, krásně do ní zapadnete. Područky se dají přizpůsobit ve třech směrech, sedák, bederní i hlavovou opěrku si nastavíte na správnou výšku dle postavy.

Klíčový je však sedák, vytvarovaný pro příjemný pohyb pánve. Je totiž posazený na pružině, což tělo nutí k pohybu. Aktivují se svaly zádové, břišní a hluboké, páteř a ploténky nejsou přetěžovány. Židle Adaptic Evora tím uvolní krční páteř, odstraní bolesti zad, ale rovněž předchází chronickým problémům a špatnému držení těla.

Jedna z nejkvalitnějších židlí na trhu

Také další židle Adaptic mají schopnost udržet vaše svalstvo během dne plného sezení v pohybu. Neváhejte si přijít vyzkoušet ten rozdíl do některého ze 13 showroomů Adaptic rozmístěných po celé republice. I vy si zasloužíte opravdovou kvalitu.

Komentáře