Označení (nejen) dětského oblečení je oblast, která přináší několik možností. Od samolepek, přes razítka až po nažehlovačky. Dnes se lépe podíváme na nažehlovací jmenovky od Mamachick, které vynikají více vlastnostmi.

Vybrat vhodné jmenovky na oblečení , umí být někdy pěkná věda. Občas zjistíte, že váš milovaný způsob a to razítko na oblečení – textil má malinkou mezeru. Totiž na tmavém oblečení byste její otisk (ač byste použili modrou nebo červenou barvu) velmi těžko hledali.

Naštěstí to má řešení a vaše jmenovky pro děti mohou pořád pocházet z dílny stylové Mamachick. Ptáte se, jak je to možné a chcete o tom vědět víc? Dozvíte se v následujících řádcích.

Zázrak se jménem nažehlovací jmenovka

Podívejme se spolu na následující body, kterým se budeme postupně věnovat:

  1. Jak vypadá nažehlovací jmenovka od Mamachick az čeho se skládá
  2. Jak se nažehlovací jmenovka používá
  3. Situace, kdy je nažehlovačka potřebná
  4. Vlastnosti nažehlovačky, které z ní dělají dobrý výběr

1.   Jak vypadá nažehlovací jmenovka od Mamachick az čeho se skládá?

Nažehlovací jmenovka od Mamachick je vlastně kombinací nažehlovací pásky a otisku personalizovaného razítka na míru. Nažehlovací pásku si můžete pořídit ve více velikostech a to ve velikosti pro výrobu 30/60/90 kusů jmenovek, přesně dle vašeho výběru, potřeb či požadavků.

2.   Jak se nažehlovací jmenovka používá?

Použití nažehlovací jmenovky je následující:

  1. Rozvinete nažehlovací pásku a odstřihnete požadovanou velikost, potřebnou k odtlačení razítka. Budete-li vytvářet více jmenovek najednou, odstřihněte si dopředu potřebné množství kusů
  2. Uděláte otisk razítka přímo na ustřižený kousek
  3. Po umístění jmenovky na vhodné místo (ideální je horní zadní část oblečení) je třeba ji zažehlit klasickým způsobem. To znamená párkrát po ní přejít žehličkou až se úplně „nalepí“ na textil
  4. Hotovo. Je určitě vhodné počkat pár hodin (ideální alespoň 24) před prvním praním. Jinak není problém oblečení s nažehlovačkou prát či sušit v sušičce

3. Situace, kdy je nažehlovací jmenovka potřebná

Pokud používáte (nebo chcete používat) k označení nejen dětského oblečení razítko Mamachick, je dobré vědět, že na velmi tmavém oblečení nebude otisk razítka viditelný. Právě z tohoto důvodu vznikly nažehlovací jmenovky. Řešení, které razítko efektivně zviditelní i na tmavém podkladu. Nažehlovací páska má totiž bílou barvu a tak tedy není pochyb o tom, že černá, červená nebo modrá jmenovka vyrobená otisknutím razítka na ní bude jasná a zřetelná.

4. Vlastnosti nažehlovačky, které z ní dělají opravdu dobrý výběr

Nažehlovačky Mamachick mají mnoho stejných vlastností jako razítka na textil z této dílny. Jsou to především tyto:

✓   Aplikují se opravdu velmi rychle a jednoduše za velmi krátkou dobu

✓ Jsou velmi trvanlivé a vydrží až 50 vyprání. Krátké matematické okénko – pokud byste prali daný kousek oblečení se jmenovkou i každý týden, vydrží vám otisk více než rok. Pokud byste i měli pocit, že bledne o něco dříve, můžete jeho barvu jednoduše obnovit novým otiskem – což také není žádný problém, protože s náhradním inkoustem můžete udělat až 1000 otisků. Pokud jste se započítali, usnadníme vám to – je tomu tak, pravděpodobně vydrží na celé označování období vašich dětí.

✓ Jsou extra odolné, nemají problém s praním v pračce, ale ani v sušením v sušičce

✓ Narozdíl od samolepek na oblečení lze aplikovat přímo na textil a tedy i na oblečení, na kterém není nylonový štítek

✓ Vyrobeno na míru přesně podle vašich požadavků, představ a výběru, které uvedete do objednávkového formuláře

Komentáře