Hledáte e-shop s kvalitními víny, dováženými ze všech významných vinařských oblastí světa za výhodné ceny? Alifea.cz je pro Vás tím pravým. Šetrné ošetřování vinic, bez použití chemických látek, spolu s umělým zatravňováním tam, kde je drenáž nedostatečná a snaha o udržení správné rovnováhy biotopu má v konečné fázi za následek kvalitní víno lahodné chuti, které potěší všechny Vaše smysly. V současnosti dominují především kvalitní červená vína a kvalitní bílá vína suchá, maximálně polosuchá. I u nás mají tato vína největší zastoupení. Naše produkty prochází přísným degustačním výběrem, trvajícím mnohdy až několik let.

Jedinečná možnost degustace

Aby si naši zákazníci udělali představu, podle jakých kritérií vybírat kvalitní vína, pořádáme pravidelně degustaci vín Praha, kde pod vedením zkušených odborníků a sommeliérů ochutnáte ta nejlepší vína z celého světa a naučíte se chutě rozpoznat a vybrat si pro sebe to pravé. Degustační sady v našem e-shopu Vám zase dávají možnost ochutnávky kvalitních vín za zvýhodněnou cenu. Tato akce je vhodná jak pro zkušené vinaře, tak i pro naprosté laiky. Věříme, že si z nepřeberného množství kvalitních vín vyberete a že nám i nadále zachováte věrnost. Přejeme Vám spoustu nezapomenutelných chvil se sklenkou vína v ruce!

Ve víně je pravda

Kvalitním vínům z naší nabídky dáváme maximální péči. Dovážíme je v závislosti na počasí a uchováváme ve speciálních klimatizovaných skladech s kontrolovanou teplotou a vlhkostí. V obchodě jsou vína označena hvězdičkami, což představuje náš názor na víno v poměru kvality a ceny. Degustace vína je velmi skvělou příležitostí, jak poznat milé a vstřícné lidi, ale také jak si vybrat vhodné kvalitní červené víno a kvalitní bílé víno. Chcete-li poradit s čímkoli ohledně nákupu kvalitních vín, jsme tu pro Vás. Tým ALIFEA WINE upřednostňuje potřeby a přání klientů před vším ostatním. Buďte s námi!

Sdílet
Předchozí článekHOROSKOP NA PROSINEC 2019
Další článekMLUVITI ZLATO