Plánujete narozeninovou či jakoukoliv jinou oslavu? Tak jí dejte ty pravé grády! Náladu náležitě pozdvihnou petardy, ohňostroje, dýmovnice i vystřelovací konfety. Tedy moderní pyrotechnika. Jakou zvolit? Dozvíte se z následujícího článku.

Kvalitní a především bezpečná pyrotechnika může být zdrojem obrovské zábavy. Upozorňuje na pojem bezpečná. Ta nebezpečná vás totiž může připravit o končetiny. A nejenom o ně. Z tohoto důvodu pro petardy i ohňostroje nechoďte do tržnice, ale vždy je nakupujte v kamenných obchodech a na e-shopech, které se na prodej pyrotechniky specializují. A při koupi pokaždé žádejte certifikát bezpečnosti!

Prskavky nejenom na Vánoce

Jakou pyrotechniku zvolit? Záleží na charakteru vaší oslavy či párty. K Vánocům a Silvestru například neodmyslitelně patří prskavky. Ale nemyslete si, ony se skvěle hodí i k narozeninám, svatbám a jiným oslavám. Výhodou tohoto typu pyrotechniky je její nízká hlučnost. Zkrátka s ní nenaštvete sousedy.

S petardami opatrně!

Na rozdíl od petard, oblíbené pyrotechniky teenagerů, kteří s nimi občas zahánějí nudu. Ovšem pozor, ne každý včetně domácích mazlíčků má pro petardypochopení, ozbvláště v pozdních nočních hodinách. Pokud tedy svůj večírek plánujete obohatit o zvukové efekty, zkuste na ně sousedy alespoň nenápadně upozornit.

Pyrotechnika pro efekt? Vystřelovací konfety a dýmovnice

Ke svatbám neodmyslitelně patří vystřelovací konfety. Ty jsou ostatně i skvělou rekvizitou pro fotografy. Podobně jako dýmovnice. Pokud z jakéhokoliv důvodu byste rádi vytvořili hustý dým, ať již na oslavě či kdekoliv jinde, máte perfektní příležitost.

Nejlepší tečka za večírkem? No, přeci ohňostroj!

Pokud ovšem toužíte po tom, aby vaše oslava, firemní večírek nebo zahradní party byla opravdu nezapomenutelná, investujte do pořádného ohňostroje. Na e-shopu tarra.cz jsou k mání speciální kompaktní sestavy, které jednoduše položíte na pevnou podložku, zapálíte jejich konce a odeberete se do bezpečné vzdálenosti. O zbytek se sestava postará sama. Nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. A ostatní účastníci večírku s vámi. Tak neváhejte|

Komentáře