Možná i vy máte právě v garáži auto, kterého se chcete zbavit. Určitě nemáte v plánu nic složitě řešit, nebo se dokonce nechat nachytat na nevýhodné podmínky. Přesně proto jsme se zaměřili na zákaznické recenze a víme, jaká společnost vychází nejlépe.

Vyhněte se podvodům

Nebudeme si nic nalhávat. V naší zemi dokonce ani největší a nejznámější hráči nehrají často férově. Po telefonu vám naslibují hory doly, ale při osobní návštěvě na vás zkouší různé nátlakové techniky a rychle změní narativ. Takovým společnostem se raději vyhněte.

Potřebujete výhodně prodat/zlikvidovat vozidlo? Pak se mrkněte na webové stránky známé společnosti Za hotové. Tito odborníci si vysloužili řadu pozitivních recenzí od klientů napříč celou Českou republikou.

Komplexní péče

Zaměřují se na výkup osobních automobilů, dodávek, veteránů, stavebních strojů, ale i nepojízdných vraků. Problémem není ani prodej celého vozového parku firmy. Dokonce za vás vyplatí i úvěr nebo leasing.

Po úvodním telefonátu se do 24 hodin dočkáte návštěvy u sebe doma. Obdržíte jednoduchou smlouvu bez zbytečných podmínek a skrytých poplatků. Poté získáte domluvené peníze přímo na ruku. Následně si tito odborníci zcela zdarma odvezou váš automobil a vše bude hotové.

Ať už vás zajímá prodej auta na náhradní díly, či spíše klasický prodej, dozvíte se přibližnou cenu ještě před samotnou návštěvou. Stejně tak se dočkáte vyřízení veškeré administrativy, likvidace i odhlášení vozidla z úřadu. Klidně si můžete nechat poradit i se zrušením povinného pojištění.

Co ještě dodat? Mrkněte se na webové stránky pod výše vloženými odkazy, vyplňte nezávazný kontaktní formulář a během chvíle se dozvíte, na jak velkou finanční kompenzaci máte nárok. Poté se sami rozhodnete, jestli do toho půjdete.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015