Klimatizace není jediným vynálezem, které vám pomůže přežít léto. Skvělou volbou je rekuperace, která skvěle využívá i odpadní teplo.

Byly časy, kdy v Česku padal sníh. O sněhu už se ale píšou jen pohádky a staří pamětníci o něm vyprávějí dětem jako o něčem jedinečném. Vypadá to, že z Česka se pomalu stává tropická země. A vidět je to zejména v letních měsících, kdy teploty sahají i ke 40 stupňům. Proč toho tedy nevyužít a neušetřit na topení? Pomůže vám s tím rekuperace Pardubice.

Rekuperace dělá léto snesitelným

Rekuperační jednotky Pardubice fungují jednoduše, ale naprosto geniálně. Když je v uzavřených prostorách teplo, využívají ho k ohřátí toho venkovního. Rekuperace do bytu Pardubice tak funguje v podstatě jako klimatizace. Zvenčí nasaje svěží, nevydýchaný vzduch a smíchá ho s tím odpadním. Tím dosáhnete optimální teploty ve vašem domě i pravidelného přísunu čerstvého vzduchu.

Rekuperace vzduchu Pardubice dobře poslouží nejen v rodinných domech a bytech. Využívat je mohou i podnikatelé a velké výrobní haly. Tam je v létě opravdu nesnesitelné horko. Mísením venkovního vzduchu s tím vnitřním se ale dá dosáhnout bodu, kdy budou spokojeni všichni. Tedy teplého vzduchu, který je zároveň osvěžující.

Doporučujeme: Kvalitní systémy komfortního větrání s rekuperací tepla od firmy Zehnder.

Klimatizace a tepelná čerpadla

Rekuperace do domu Pardubice se velice dobře uplatní i v zimě. Sice budete potřebovat na jejich provoz kvalitní ohřev domácích prostor, v případě nutnosti ji ale můžete využít k osvěžení místnosti. Kombinací rekuperace a klimatizace Pardubice je pak možné dosáhnout opravdu výborných výsledků. Můžete si pořídit:

  • Klimatizace do bytu Pardubice – méně výkonné klimatizace pro osvěžení vzduchu v menších prostorách.
  • Klimatizace do domu Pardubice – větší systémy i pro rozlehlé rodinné domy.

Trendem posledních let jsou i tepelná čerpadla. Tepelná čerpadla Pardubice umožňují ušetřit velké množství peněz. Vstupní investice je sice poměrně velká, během několika let se vám ale vrátí.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015