To všechno ovlivní a zajistí klidnější, vyváženější a spravedlivější výsledek pro všechny. Pamatujte si, že úplně stačí, když položíte ruce na kteroukoliv část svého těla a zamyslíte se, jak byste si přáli reiki použít. Pokud se momentálně nacházíte na veřejném místě a máte dojem, že by se lidé mohli divit, co děláte, pak si prostě položte ruce na stehna, protože to je nejméně nápadná pozice, když si sedáte.

Používejte reiki, uplatňujte je, jak nejvíc můžete, a naučte se integrovat je do svého každodenního života, neomezujte se jen na řádné kúry. Najít si na reiki čas není problém, chce to jen, abyste se nad tím trochu zamysleli. Reiki můžete například využít

  • když se díváte na televizi
  • když sedíte v parku nebo v kostele
  • v práci při svačině nebo o polední přestávce
  • když jedete autobusem nebo vlakem, když sedíte v autě při dopravní zácpě
  • při čtení, studiu nebo učení se nazpaměť
  • když se někde procházíte nebo když stojíte ve frontě

Naučte se vědomě s pomocí reiki brát svůj osud do vlastních rukou. Reiki můžete aplikovat v kterémkoli okamžiku. Existuje proto, abyste s jeho pomocí jednoduše a snadno využívaly všechno, co ve vás je. Čím víc se dokážete uvolnit, otevřít se a vložit v reiki svou důvěru, tím efektivněji pro vás bude pracovat.

Kdykoli cítíte, že s vaším tělem něco není zcela v pořádku, prostě položte na několik minut ruce na tu část těla, které se to týká. Například, když vás bolí hlava, položte si ruce na hlavu, nebo si je položte na břicho, když vás bolí břicho! Jste-li ve stresu, cítíte-li se vynervovaní nebo zmateni, snažte se zjistit, z které části vašeho těla ten pocit pramení – může jít například o břicho, srdce nebo hlavu, a pak na to místo na několik minut vložte ruce, aby se vám ulevilo. Nikdy nezkoušejte reiki ve vaně nebo v bazénu, mohli byste usnout. Pokud se po kúře chystáte řídit auto, přesvědčte se, že vaše smysly jsou v plné pohotovosti.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015