„Babička byla vesnická léčitelka a na bylinky chodila do lesa i v noci. Kromě toho uzdravovala sousedy pomocí modliteb. To už dnes není populární, protože mnoho lidí je nevěřících. Nevnímají tu boží sílu a energii, kterou máme v sobě a která je všude kolem nás,“ říká pražská léčitelka. Původně učitelka hudby pociťovala již od dětství silnou touhu pomáhat druhým. Že může působit dotekem, si v praxi poprvé potvrdila na venkovském tržišti. „Jednou jsem zaslechla u stánku neznámou ženu, která si přítelkyni stěžovala na bolesti hlavy. Přistoupila jsem k ní a přiložila jí ruce na čelo a spánky. Bolesti po chvíli ustoupily a já zažila neuvěřitelně krásný pocit,“ vzpomíná na silný zážitek Olga. Často se jí prý stává, že ji upoutá někdo na ulici nebo v tramvaji a ona vnímá jeho zdravotní problémy.

„Je to spontánní, vycítím, co dotyčného sužuje. Nedokážu to vysvětlit,“ upřesňuje své pocity léčitelka. Možná má na její intuici vliv rodinná událost, po které se před léty psychicky zhroutila a na téměř dva týdny upadla do stavu podobném komatu. Byla apatická, oči měla otevřené, ale nevnímala. „Nemohu tvrdit, že je to tím, ale něco se ve mně tehdy zřejmě změnilo. Často vím napřed, co se stane a jak některé události dopadnou. Také mám občas pocit, že jsem v určitých místech již byla a danou situaci zažila,“ vysvětluje Olga.

Léčí doteky

Pokud se někdo v jejím okolí ocitl v nouzi, nemohla jen nečinně přihlížet. Vždycky měla touhu člověka pohladit. „Když ke mně přijde klient na masáž a ulehne na lůžko, vnímám jeho auru a snažím se vcítit se do jeho psychiky. Byl tady muž, který neunesl rodinné problémy a uvažoval o sebevraždě. Rozebrala jsem to s ním, řekla mu své a on uvěřil. Dnes je rodina opět pohromadě,“ uvádí jeden z příkladů. Dopis od spokojeného klienta je pro ni tou nejlepší odměnou.

V jejím žižkovském salonku se vystřídali lidé s nejrůznějšími neduhy: bolestmi hlavy, gynekologickými potížemi, alergií, nespavostí, stresy a dalšími problémy. Po odchodu prý měli jedno společné – odcházeli v dobré náladě. Mnozí si přicházejí jen „dobít“ energii. Jak speciální chiromasáž v podání Olgy Kalinová probíhá?

„Zkontroluju auru, čakry a dotykem rozproudím energii. Podle reakcí klienta zjišťuji, co ho trápí a co je zablokované. Poznám, o jak závažné problémy se jedná, a v některých případech doporučím návštěvu lékaře,“ vysvětluje masérka. „Mám radost, když i zpočátku nedůvěřiví lidé odcházejí s úsměvem a pozitivně naladění. Často se pak vracejí, mnohdy i s celými rodinami,“ dodává.

Nový prostor

Paní Olga má nový salón pro své léčitelství. Světlý prostor obklopuje polohovatelné křeslo, svíčky, knížky, křišťály. Příjemnou atmosféru dodává hudba, která masaže podtrhuje. Paní Olga je vždy příjemná a dobře naladěná, umí naslouchat a jakoby ve vás čte dosud nevyřčené. Citliví lidé z ní pociťují vnitřní sílu. Když se vám věnuje, nedívá se na hodiny. Nejen že vás namasíruje, pomůže od bolesti, ale také vám poradí i v osobním životě a dodá sílu na řešení problémů. Ale o tom se nedá povídat, to se musí zažít.

Nabídka služeb

 • léčba energií
 • homeopatická léčba
 • chiromasáž a léčba bylinná
 • bolesti hlavy
 • gynekologické potíže u žen v přechodu
 • určování diagnózy u problematických potíží
 • odblokování čaker
 • baňkování, včetně baňkování krvavého
 • hypnóza
 • léčba křišťálem

  Je možno použít i další analogické služby podle požadavků zákazníků.

  Adresa salonu:

  Koněvova 54
  Praha 3

  Tel.: 222 720 635

  Mob.: 606 259 234


 • Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015