Paní Dr. Kempe zjistila „že jak halitové krystaly tak solanka mají velmi silnou rezonanci“, což znamená, že používání Himalaya salt dreams halitové solanky může být prospěšné při všech níže uvedených potížích.

Zde je souhrn výsledků zkoumání:

  • halitové krystaly mají pro člověka velmi důležité rezonanční hodnoty, jako jsou 2,5 Hz – univerzální frekvence; 7,5Hz – Schumannova rezonance; 12,5Hz – frekvence hlavní životní energie; 40Hz – srdeční centrum; 99Hz – žlázy s vnitřní sekrecí; silné rezonanční skupiny od 13-18Hz.

Obzvlášť důležité jsou:

  • Rozmezí od 43,5 do 46 Hz: angína pectoris, poruchy srdečního rytmu, věnčité cévy srdeční, trombóza, pohybové centrum, svalová soustava, látková výměna a poruchy prokrvování
  • Rozmezí od 69 do 70 Hz: brzlík, obnova buněk v kostech, pásový opar, anemie, zrakové centrum
  • Rozmezí od 77 do 78 Hz: artritida
  • Rozmezí od 94 do 97,5 Hz: ischias, křečové žíly, revma – především v bederní oblasti, podráždění zrakového nervu, lymfatická (mízní) soustava, zánět pohrudnice, zánět dásní, regenerace plotýnek, ztuhlá šíje s bolestí hlavy, porucha srdečního rytmu, problémy se slinivkou břišní, mimo jiné. Citát od paní doktorky Kempe: „To znamená, že při těchto všech potížích je použití solanky prospěšné.“

 

Závěrem bych chtěla podotknout, že halitový krystal je velmi zajímavý produkt. (prohlásila paní Dr. Kempe na závěr výsledků zkoumání). Paní Dr. Kempe testovala mimo jiné také Himalaya salt dreams solný svícen iontovým měřicím přístrojem a zjistila silnou ionizaci okolního vzduchu (podrobná zpráva následuje). Řekla doslovně o solích Himalaya salt dreams: „ Jsou to nejlepší soli, které jsem kdy testovala, a to jsem jich testovala už hodně.“ 

První výsledky testů se solnými svícny
Při našem pokusu s přístrojem Iontometer MGK 01 od firmy Schomann jsme testovali, zda je možné se solným svícnem se zapálenou čajovou svíčkou změnit koncentraci záporně nabitých iontů neboli kationtů v okolním vzduchu.

O vlivu iontů a jejich biologickém působení existuje velmi mnoho prací. Je známo, že kationty vyvolávají fysiologicky prospěšné účinky.
Výzkumy také ukazují, že malé a střední ionty (právě ty můžeme naším přístrojem měřit) působí nejúčinněji. Dne 14. 06. 2002 jsme u nás v laboratoři naměřili následující koncentraci kationtů na cm3:

Měření iontů u solného svícnu Himalaya salt dreams v porovnání s jinými:

testovaný solný svícen

střední hodnota koncentrace kationtů/cm3 

výchozí stav – nezapálený solný svícen

250

solný svícen z Rakouska – hořící

46.200

solný svícen Himalaya salt dreams – hořící

309.000

Jak zde vidíme, svícen ze solného krystalu je velká pomoc pro zlepšení vzduchu v místnostech.

Komentář od paní Cornelie Schulzové:
Při výchozím měření v laboratoři byla střední koncentrace záporně nabitých životu prospěšných iontů 250 iontů/cm3.
U rakouského solného svícnu stoupla koncentrace na 46.200 iontů/cm3.
U solného svícnu Himalaya salt dreams stoupla koncentrace na 309.000 iontů/cm3.
V rozhovoru mi paní Dr. Kempe, ředitelka renomovaného IBBU Institutu řekla:
„Himalaya salt dreams, jsou s odstupem nejlepší soli, které jsem kdy testovala.“

Komentáře