V nižší hladině ALFA jsme několikrát přes den, aniž si tento stav uvědomujeme, jsou to okamžiky, kdy na někoho myslíme, kdy řešíme nějaký problém atd. V této hladině vědomí jsme i ráno, než se plně probudíme a večer, než úplně usneme. Do této hladiny vědomí se můžeme uvést sami jakousi autohypnózou, učí se to v různých kursech. Na uvádění se do nižší hladiny vědomí uvedu postup v samostatné kapitole i s možnostmi, jak toho využít v náš prospěch. Důležité zatím je vědět to, že v nižší hladině vědomí jsme schopni zachytit signál partnera a tuto informaci zaznamenat do mozku!

Jsou lidé, kteří nám (za určitých podmínek), dokáží „vnutit“ svůj signál (lidově – uhranutí). Signály jsme schopni přijímat při frekvenci našeho mozku 0,4 až 23 Hz, ale nejlépe a nejtrvaleji se všechny signály a informace „zaznamenávají“ do našeho mozku při frekvenci 4 až 12 Hz, tedy v hladině théta a alfa. V této hladině jsou děti od narození do 11 až 16 let, proto také to, co se v té době do mozku zaznamená, může se dle mé teorie „vymazat“ opět jen v této hladině vědomí, zejména se jedná o „vymazání“ emocionálního poškození v dětství. Silní jedinci s vysokými magickými schopnostmi dokáží náš mozek „naladit“ na nutnou frekvenci , který pak signál přijme. Lze se proti tomu bránit buď tím, že se sami „naprogramujeme“ v nižší hladině vědomí, aby toto možné nebylo či vhodným amuletem, který bude vysílané signály rušit.

Když se dítě narodí, jeho mozek kmitá na frekvenci 0,5 až 1 Hz, zhruba v roce života 3 až 6 Hz, v pěti letech 4 až 8 Hz, v deseti letech 5 až 15 Hz, v patnácti letech 14 až 30 Hz. Proto si myslím, že se nejlépe učí děti od zhruba 1 roku do 11 až 15 let.

Do nižší hladiny vědomí se uvedeme odpočítáním se tak, že po příchodu na místo aktu zavřeme oči, představíme si sami sebe v prostředí, kde jsme vyrůstali, ze stolu, kde jsme měli papíry, vezmeme papír, pak tužku a vizualizujeme si sami sebe, jak píšeme číslice 333, pod to 222, pod to 111. Nyní si představíme, že na papíře přerušovaně prosvětlují číslice (jako když v kině skončí film) 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1. Jakmile vizuálně „blikne“ číslo jedna, víme, že jsme se odpočítali do nižší hladiny vědomí alfa a musíme věřit tomu, že v této hladině vědomí jsme. Kdo si myslí, že se nedokáže do nižší hladiny sám uvést, může mít důvěryhodnou osobu, která pomůže, je možné vyzkoušet psychowalkmann. Podobně pracují kineziologové (jen ne za všech výše popsaných podmínek). AKT je dobré provádět vždy minimálně 20 minut v jednom kuse.

Výše uvedený postup uvádění se do nižší hladiny vědomí můžeme časem zrychlovat a až nabudete jistoty, že jste v nižší hladině vnímání, naprogramujete se sami, že až uděláte výše uvedený postup i při otevřených očích, budete v nižší hladině vnímání na stejné kvalitativní úrovni jako při zavřených očích.

Až budete tento postup rychle a jistě ovládat, znovu se naprogramujete, že až učiníte ještě jednodušší úkon, který si zvolíte předem (například že dáme dva – tři prsty předem určené ruky k sobě či sevřeme do dlaně určitý kámen, amulet či se dotkneme našeho oblíbeného předmětu atd.), opět budete v nižší hladině vnímání na stejné úrovni jako při odpočítáním se složitějším postupem výše popsaným.

Zda jste se dostali do nižší hladiny vnímání, vyzkoušíte tak, že se v této hladině například před spaním naprogramujete, že se vzbudíte v určitý přesný čas, například před tím, než zazvoní budík. V nižších hladinách vědomí je možné se „naprogramovat“ na různé činnosti, například učení se jazykům atd. V této nižší hladině vědomí je možné se pokoušet trénovat opouštění astrálního těla od našeho fyzického těla. K tomu je nutný klid, vyloučit možnost rušení. Je nutné se položit na pohovku a mít přitom hlavu na sever, (menší množství lidí na západ). Je nutné si vizualizovat sebe, jak naše duše postupně opouští tělo. Je to v podstatě opačný postup, než když „lezeme“ do někoho, koho chceme diagnostikovat. Přestavujeme si, jak naše duše opouští tělo postupně od prstů u nohou, těla, rukou, nakonec „vyskočí“ z hlavy, nejdříve vedle nás, potom je nutné cvičit ovládání astrálního těla .

Je to potom stejné, jako ten, kdo vidí budoucnost z křišťálové koule nebo vodní hladiny, atd. Zvláštní je věštění z plamene, např. i svíčky. Plamen svíčky lze pomocí lidské energie ovlivňovat a lidé, kteří umí místo kyvadla používat plamen svíčky, ten „odpovídá“ místo kyvadla tvarem plamene a barvou plamene – ano – ne, případně je možné „vidět obraz budoucnosti“ v plameni. U věštění ze zrcadla je to tak, že když si sednete čelem k zrcadlu, cca 1 m před zrcadlo, za vámi musí být ve vzdálenosti cca 1 m hořící svíčka, nejlépe při úplňku (nejcitlivější jsme právě okolo úplňku, tj. asi tři dny před a tři dny po úplňku), od 24.00 do cca 3.00 hodin a budete chtít znát odpověď na vaše otázky, v zrcadle uvidíte obraz odpovědi. V oblasti partnerských vztahů je možné v zrcadle vidět obraz vašeho budoucího partnera. Já „cítím“ budoucnost, když držím kyvadlo z křišťálu na zlatém řetízku o délce 17 až 19 cm. Nostradamus viděl budoucnost v lavoru na trojnožce s vodou, seděl při tom na stoličce se třemi nohami, lavor byl osvětlen svícemi.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015