Chcete přidat oblíbený zaměstnanecký benefit a nabídnout v kanceláři přípravu kvalitní kávy z kávovaru? Dobrou zprávou je, že hned nemusíte kupovat celý přístroj, ale k dispozici je varianta pronájmu. Získáte švýcarský kávovar JURA, a to pouze za cenu zpracované kávy měsíčně. Jak to konkrétně funguje a kolik pronájem stojí? Více informací najdete v článku.

Vychutnávejte si kvalitní kávu

Příprava kvalitní kávy se odvíjí od jakosti použitých zrn. Dobře připravené espresso, ale i další kávové nápoje jsou také otázkou pořádného přístroje. A protože koupě kvalitního kávovaru není levnou záležitosti, připravila si společnost, která je největším prodejcem kávovarů JURA v České republice, možnost pronájmu. Jde o kompletní servis, kdy dostanete zdarma zapůjčený kávovar do firmy, a součástí spolupráce je také poskytnutí a dodávání vysoce jakostní čerstvé kávy. K dispozici jsou různé varianty spolupráce a záleží na tom, kolik kávy za den připravíte. Minimální množství je zhruba v průměru 10 šálků denně.

Kolik pronájem stojí a jak to funguje?

Stačí zavolat či poslat poptávku a obratem obdržíte nabídku pro pronájem kávovaru. Jakmile se vše domluví, získáte kávovar a startovací balíček kávy a nezbytného příslušenství. Každý měsíc obdržíte další várku objednané kávy v předem daném množství. Díky tomuto kompletnímu servisu máte minimum starostí a pro zaměstnance neustále dostupnou kvalitní kávu.

Platíte pouze za kávu, kterou odebíráte, a zapůjčení kávovaru je zdarma. Cena za kilo kvalitní čerstvé kávy je 650 korun bez DPH. Minimální množství je 3 kg kávy za měsíc, což odpovídá zhruba 10 šálkům denně. Takové množství i v menší firmě zmizí raz dva. Pronájem se uzavírá na dobu alespoň 24 měsíců. Pro lepší představu se podívejte na modelové příklady, kde uvidíte, jaký druh kávovaru odpovídá danému množství připravené kávy.