Čas spadaných jablek
Luna ve Vahách a její noční trigon s Marsem, Slunce v trigonu s Neptunem, Venuše v kvinkunxu s Chironem.
Nejspíšbude pokračovat politika předchozích dní. Do ničeho vážnějšího se dnes nepouštět i za cenu budoucích komplikací. Slunce ve Štíru v trigonu s Neptunem v Rybách se zabývají především domácí politikou, uvnitř, v nitru to potřebujeme mít jasné, harmonické, sami sobě chceme především rozumět. Zjišťujeme tak (i na základě podnětů z vnějšího světa) proč a na co reagujeme. Znovu si upravujeme své vlastní postavení a hledáme, co bychom měli dělat dál. Do sporů se nepouštíme, všem kolem se snažíme rozumět. Ledaže by se něcosporného táhlo už z minulosti a ledaže by někdo upíral základní práva a kompetence. Tak pak neznáme bratra!

Luna ve Vahách přeje vztahům, pomáhá dobré náladě, spory zametá pod koberec, hledá harmonii v životě a nechce se hádat víc než je nutné. A nutné je to především pro efekt a upevnění pozic. Není-li napadena, snaží se problémy řešit standardními prostředky. Pokud se nesetká v trigonu s Marsem, to nastane až v noci na úterek. To se pak dá pozdě večer a nebo zkraje ráno čekat, že bude ofenzivní.

Znovu se probudí staré vášně, opět ožijí představy, za něž je třeba bojovat a různé, třeba i dílčí cíle, kterých je třeba dosáhnout.
Kvinkunx Venuše ve Vahách a Chironu v Rybách je zajímavý. Ukazuje na nálady, lásky, vášně a vztahy, které nevychladly tak jako vychladli jejich nositelé.  Ale nebojte se, je to kvinkunx, tedy téma druhého řádu. Nikde však není řečeno, že se nemusí stát motivací pro něco důležitého …

 

Zdroj: FB – Ondřej Habr


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015