Kdo se snaží stravovat zdravě, určitě ví, že se často nejedná o zrovna levnou záležitost. Když vyrazíte do prodejny zdravé výživy, abyste doplnili veškeré zásoby, můžete tam nechat i tisíce korun. Neplatí to však jen pro obchody se zdravou výživou, ale i pro supermarkety, kde už se dá díky rostoucímu zájmu o zdravý životní styl také nakoupit řada speciálních potravin, od přepuštěného másla přes rostlinná mléka až po semínka, ořechy či sezamovou pastu tahini.

Nicméně to, že kvůli zdravým potravinám nemusíte do speciálních obchodů, nutně neznamená, že je v supermarketech nakoupíte o tolik levněji, tedy alespoň ne za běžnou cenu. Něco jiného však platí v případě, že vychytáte zajímavé akce, které vám například za pár týdnů nabídne Black Friday Penny leták. Pak můžete na zdravých nákupech skutečně ušetřit! Co je to Black Friday a jak vám pomůže snížit výdaje za zdravé nákupy?

Největší nákupní svátek roku

Black Friday se ve většině koutů světa považuje za oficiální start vánoční nákupní horečky. Nastává totiž hned po Dni díkuvzdání, kdy už se většina Američanů hrne do obchodů, aby si postupně připravila vše, co potřebuje k vytvoření dokonalé vánoční atmosféry. Obchodníci toho pochopitelně využili a aby nalákali do obchodů ještě více lidí, vytvořili právě Black Friday, kdy snižují ceny zboží třeba i o 60 % nebo dokonce 80 %. Letos se na tyto akce můžeme těšit 29. listopadu, tak si datum nezapomeňte poznačit v kalendáři!

Využijte Black Friday ve svůj prospěch!

I když jsou v tento den akce skutečně výhodné, neznamená to, že si musíte koupit každou zlevněnou věc, kterou vám nabídne Black Friday Tesco leták. Nenechte se zlákat na věci, které nepotřebujete, přestože jsou neuvěřitelně levné. Pak byste se spíše nechali ovládat tímto svátkem namísto toho, abyste ho využili ve svůj prospěch, a akorát byste plýtvali. Namísto toho si raději předem prohlédněte akční letáky, zamyslete se nad tím, co opravdu potřebujete, a podle toho následne nakupte.

Věci, které mají dlouhou trvanlivost jako například obiloviny, ořechy nebo semínka, můžete nakoupit ve větším množství, pokud vám to rozpočet dovolí. Díky tomu budete mít zdravé a energeticky vyvážené potraviny na delší dobu v zásobě, a tak je nebudete muset za chvíli kupovat znovu a za plnou cenu. Šetření s Black Friday je zkrátka snadné a zvládne jej každý, stačí jen sledovat nabídku na Kimbino.cz, chytře nakoupit a budete mít vyhráno.

Komentáře