drak

DRAK PŘILETÍ V DUBNU – VYUŽIJTE JEHO SÍLU

Letošní rok může být vláda Draka pro nás všechny požehnáním. Dostáváme totiž do vínku velmi silné a efektivní energie spojení Ohnivé Opice, která vládne celému roku, a silného a mocného Draka.

Spojení Draka a Opice vytváří velmi silný a efektivní tým

Drak vidí hodně dopředu. Má jasné vize. Vidí, co se může stát, čeho je možné využít dřív, než ostatní. Opice pak naopak umí přijít s rychlým řešením toho, jak dané vize dosáhnout. V dubnu je tedy nejlepší měsíc v roce, abyste se opravdu pustili do naplnění svých letošních cílů a vizí.

V únoru jste měli využít Tygra k jasnému rozhodnutí, do čeho se letos pustíte a měli jste udělat alespoň první krok. Zajíc v březnu vám pak měl pomoci vytvořit či vymyslet ty správné podmínky a zázemí pro to, aby vaše aktivity byly letos úspěšné.

A Drak v dubnu se má již volně rozletět směrem k vaší vizi.

V dubnu tak začněte dělat velké a důležité kroky k naplnění svých plánů. Již není čas na váhání a dlouhé přemýšlení. Své rozhodnutí nabijte mocnou energií Draka, ukažte všem velikost a odvážnost svých cílů. Vše dělejte ve velkém.

Buďte velkorysí a mějte velká očekávání. Drak vám dá moc a sílu, abyste velkých cílů dosáhli a Opice vám ukáže tu nejlepší cestu.

V dubnu tak již vše dělejte naplno. Nenechte se zdržovat detaily. Zbavte se všech přítěží. Mějte co nejširší záběr.

Zdroj: #HAPPYWEEK 162 – ke stažení ZDARMA ZDE: #HAPPYWEEK 162

Komentáře

Mohlo by Vás zaujmout