horoskopV září nám do života zasáhne napětí mezi Jupiterem a Neptunem. Zvláště v druhé polovině měsíce může dojít k výraznému nárůstu infekcí, ale také záplav či ekologických katastrof. Také nás v září docela slušně potrápí Saturn.

V první polovině měsíce je ve znamení Štíra a může způsobit ukončení věcí, které nebyly schopny transformace. Zvlášť má prý políčeno na nevěrníky a ohrožuje jejich utajení. Od 18. září až do 20. prosince 2017 se Saturn, obávaný učitel řádu a kázně, usídlí ve Střelci.

Tato pozice přinese „vyčištění Augiášova chléva“ na všech vyšší úřadech, ale i jinde. To, co bude životaschopné a dobře fungující v těchto oblastech přežije a ostatní zkrachuje a odpadne. Saturn ve Střelci může bohužel také potrápit naše kyčelní klouby.

Novoluní proběhne 13. 9. 2015 ve znamení Pannya oslabí náš zdravotní stav. Úplněk nastane 28. 9. 2015 v Beranu. V čase kolem úplňku bude dominovat spontánnost, temperament, impulsivnost a ukvapenost. Sršíme energií, ale pozor na její správné využití! Budeme mít totiž tendenci příliš riskovat a komunikace se lehko překlopí do hádky.

horoskop září

13. září 2015dochází k částečnému zatmění Slunce ve znamení Panny (u nás neviditelnému) a 28. září ve 4.50 hod. se můžeme těšit na úplnému zatmění Měsíce.Toto zatmění budeme moci pozorovat i u nás. Mars bude však přitom v přesné kvadratuře se Saturnem, což vytvoří výbušnou směs.

V následujících dvou měsících se zvýší riziko vypovězení mírových a ekonomických smluv jak mezi jednotlivci tak mezi národy. Možné jsou i výbuchy sopek, tornáda, cyklóny a rozsáhlé požáry, zejména pak v Jihovýchodní Asii a v Japonsku.

Pár zábavných pranostik na měsíc září:

Září, na léto jde stáří… ach jo 🙁

Ozve-li se v září hrom, bude v zimě zavát každý strom.

Na Ludmily světice obouvej střevíce. (16. 9.)

Na svatého Jeronýma, stěhuje se k nám už zima. (30.9.)

 

Nedaří se vám, jak byste si přáli? Pomůže vám  *** MAGICKÝ RITUÁL ***

Beran

BERAN

Do září vstoupíte posilněni úplňkem. Objeví se kolem vás mnoho nových přátel, ale dejte si pozor, ne každý to s vámi myslí dobře. Kromě Saturnových překvapení na začátku měsíce vás však čeká hezké období.


Zdravotně si velmi polepšíte a vaše energie bude postupně narůstat. Ovlivní to výrazně také váš sexappeal a tak si docela užijete. Kromě milostných vzplanutí vás však čeká i nárůst kreativity v pracovní oblasti.

Budete mít dobré nápady, ale pokuste se je sdílet se svými kolegy a nebuďte takoví solaři jako obvykle. Vzalo by vám to tentokrát mnoho sil.

Býk

 

BÝK

Během září můžete bojovat s touhou užívat si radostí života, což zahrnuje nejenom dobré jídlo, ale také lenošení a různé společenské akce. To by samo o sobě nebylo na škodu, kdybyste kvůli tomu nezapomínali na své povinnosti.

Vaše finance jsou totiž do 24. září na ústupu, a pokud nebudete ostražití, rychlý úbytek peněz vám může značně zkomplikovat situaci.

Konec měsíce věnujte rekapitulaci a kolem úplňku ve vlastním znamení si dejte pozor na zdraví a možné úrazy.

Blíženci

 

BLÍŽENCI

Do září vstupujete plni sil, máte pocit, že se znovu probouzíte k životu. První polovinu měsíce vyplníte skvělými společenskými akcemi a zatoužíte se bavit. Zdraví máte dobré a budete se cítit i vypadat báječně.

V práci se konečně prosadíte a ujasníte si, co vlastně chcete dělat nebo jak postupovat dál ve své kariéře. Koncem měsíce však přijde nečekaný obrat. Černá Luna dá o sobě vědět a vy se můžete ocitnout ve složitých vztazích.

Některé věci vyplavou na povrch a donutí vás k nepříjemné konfrontaci. Co se dá dělat? Nezbývá než být upřímný a doufat, že vše dobře dopadne.

Rak

RAK

Jupiter a Neptun, kteří byly řadu měsíců na ústupu, vás dost potrápily, ale od září se situace začíná postupně zlepšovat. Už bylo na čase! Od 9. září se začne Neptun posouvat dopředu a vám by prospělo začít se věnovat studiu či cestovat. 


Finance taky porostou. Během měsíce srpna by se u Raků měla uzavřít finanční záležitost, která je dlouhou dobu trápila. Buďte ve střehu 28. září, kdy dojde k zatmění Luny. Můžou nastat dramatické situace, které vás donutí přemýšlet nad tím, co a jak děláte.

Držte se raději stranou všeho společenského dění.

Lev

 

LEV

Lvy čeká rozmach ve financích. Planeta kariéry se posouvá rychle dopředu a vám se bude dařit i bez většího snažení či námahy. Měli byste však dát přednost raději své rodině, protože tam se to trochu zadrhává.

Harmonické vztahy, klid a spokojenost doma má vliv na váš celkový život. Pokud dosáhnete porozumění tam, najdete ho i jinde. Ale v září to nebude zrovna ve vztazích snadné.

Pokuste se nic nikam netlačit, svému okolí i sobě vytvořte prostor pro odpočinek. Myslete na to, že úsměv je někdy prospěšnější než sebelepší argument.

Panna

 

PANNA

Planety přináší Pannám blahodárnou energii, která nastartuje vaše nové životní období. Karmická očista se dokončila a vy se dostáváte do působení planety štěstí a rozmachu, Jupitera.

Je skvělý čas vážně se zamyslet nad tím, čeho chcete v životě dosáhnout, na co chcete svůj život použít. Teď je ten správný čas na rozjezd. A kam to bude? To záleží přeci jen na vás!

Nenechte se odradit případným nedostatkem financí, ani oslabeným zdravím. Vše se zlepší hned, jak naberete nový kurz.

Váhy

 

VÁHY

Trochu jste se v srpnu posunuly a rády byste udržely směr i rychlost, ale tento měsíc vás donutí přešlapovat na místě. Vaše zdraví ani psychika na tom nebudou nejlépe a tak se vyplatí trochu klidu a relaxace.

V říjnu s Novoluním ve vašem znamení přijde nový impulz, ale teď není kam spěchat. Jupiter ve vašich životech ukončuje vše, co není životaschopné a vám nezbývá, než se na to s rukama v klíně dívat.

No co? Nové teprve klíčí, tak si v klidu přečtěte nějakou pěknou knížku.

 

 

Štír

 

ŠTÍR

Začátek měsíce půjde ještě trochu ztuha, ale hned jak Saturn opustí vaše znamení, výrazně se vám uleví. Nastane pro vás radostné období. Budete se bavit, chodit do společnosti, naplno si užívat.

Vypadáte skvěle a stejně dobře se i cítíte. Na pracovním poli vnímáte útlum, ale má to svůj důvod. Měli byste se více věnovat rodině a nejbližším, neboť pracovní úspěch není dokonalý bez rodinné pohody.

O kariéru a postavení ve firmě se ale nemusíte obávat, není ohrožena. Naopak nové kontakty, které v září získáte, později zcela jistě využijete.

Střelec

 

STŘELEC

Začátek měsíce bude ve znamení práce, rozmachu a posunu v oblasti financí. Střelci začnou rozjíždět nový projekt a klidně mohou očekávat, že se vyšvihnou ve své kariéře. Nic neodkládejte a vše realizujte ihned.

Blíží se k vám totiž Saturn a ten vám to moc neulehčí. Naopak. Konec měsíce může být ve znamení špatných zpráv a různých nedorozumění.

Dobře si hlídejte, co komu říkáte a raději nepodléhejte své přirozené impulzivnosti. V září se rozhodně vyplatí držet se hesla: Mluviti stříbro, mlčeti zlato.

Kozoroh

 

KOZOROH

Toužíte mít věci pod kontrolou a udržet si racionální přístup. Ale tento měsíc se vám to dařit rozhodně nebude. Duchovno na vás bude tlačit na každém kroku a připomínat vám, že reálný není jen svět, na který se dá sáhnout, a který se dá spočítat.

Hvězdy si vás vzaly na paškál a rozhodly se, že vám udělí lekci. Nemá cenu vzdorovat. Nechte věci ležet ladem a věnujte se meditacím a snění.

Pokud to dokážete, vrátíte se z duchovních cest velmi občerstveni a plni nových nápadů. Budou se vám hodit. V práci, ale i v milostném životě.

Vodnář

 

VODNÁŘ

Rádi byste se trochu nadechli, ale není to tak snadné. Věci jdou dopředu pomaleji než byste si přáli a pracovní záležitosti Vodnářů se šplhají nahoru jen krůček po krůčku. Buďte rádi, že aspoň sem tam kape …

Ale nebojte se, Saturn vás v této oblasti v polovině měsíce přestává zkoušet, a tak se brzy začne blýskat na lepší časy. Aby toho však nebylo málo také přátelé a lásky se vám začnou ukazovat v pravém světle.

A vám nezbyde, než je začít třídit na ty dobré a špatné. Co poradit? Vydržte! V říjnu se zaručeně ledy pohnou …

Ryby

 

RYBY

Všechny vaše plány, které jste si vytyčily, se vám konečně začnou plnit. Září stojí na vaší straně a vy se můžete realizovat. Úspěchy vás nabíjejí pozitivní energií, nezapomínejte však ani na ostatní.

Místo vychvalování sebe samých dopřejte pozornost i vašim nejbližším a projevte jim lásku, soucit a porozumění. Vyhněte se však raději veškerým podvodům a manipulacím, a pokud něco skrýváte, jděte raději s pravdou ven, dokud je čas.

Koncem měsíce se odtajní vše, co bylo skryto a vám by se to nemuselo vyplatit!

 

Horoskop pro vás napsala Markéta, šamanka z Háje