Jsou stále populárnější, informace jsou veřejné, a přesto kolem nich stále panuje mnoho mýtů a polopravd. Jaké jsou erotické masáže a co vám nabídnou?

Od hlavy až k patě
Zkreslené informace vás mohou naprosto zbytečně připravit o skvělý zážitek. Erotická masáž je příjemná, smyslná, plná vzrušení i relaxace a jen tak na ni nezapomenete. Od klasické masáže se erotická odlišuje především tím, že si ji užijete od začátku do konce, je totiž zakončena vaším vyvrcholením. Masérka je během masáže nahá, případně oblečená jen ve spodním prádle, a k masírování používá nejen své ruce a prsty, ale celé tělo. Můžete se na ni dívat, mluvit s ní i se jí dotknout, zatímco ona se věnuje masáži vašeho těla od konečků prstů na nohou až po hlavu. Žádná část těla není tabu, ani intimní partie, kterým je při erotické masáži dopřána zvláštní péče. Nejlépe si tak masáž vychutnáte, když odhodíte stud i obavy a užijete si každý dotek.

Velký výběr
Při masáži se podle zvoleného typu používají vonné oleje, kluzký nuru olejíček z mořských řas při nuru masáži, bubliny z luxusního mýdla nebo lávové kameny, záleží na vašem výběru. Vše je vodou smývatelné, tedy na vás ani na vašem oblečení nezůstanou po masáži žádné stopy. Můžete na ni vyrazit třeba v pauze na oběd a vrátit se odpočatí, usměvaví a plní energie. Masérky se můžete a vše zeptat a nechat si vysvětlit či ukázat cokoli vás zajímá nebo z čeho máte obavu. Masážní salóny ale neposkytují erotické služby a nemusíte je jako kdysi hledat v zapadlých uličkách a temných průjezdech. Naopak, třeba v Praze si luxusní masáže můžete dopřát na zvučných adresách a poskytují diskrétní a zároveň velmi příjemnou atmosféru.

Zkusit erotickou masáž je rozhodně skvělý nápad. Kromě uvolnění bolavých svalů si odpočine i vaše mysl, zbavíte se stresu a napětí, dobijete energii a zlepšíte si náladu. Erotické masáže jsou oblíbené nejen u mužů, ale i u žen, vychutnat si je můžete i v páru.

Komentáře