Léto se už s námi definitivně rozloučilo a místo něj přišlo ochlazení. Jestliže patříte mezi zimomřivé jedince, pro něž je obyčejné ústřední topení nedostačující, je třeba sáhnout po něčem účinnějším. Přinášíme vám několik tipů, jak spolehlivě bojovat proti chladu.

Přímotopy jsou klasika

Když už radiátory hřejí na maximum, ale přesto to stále nestačí, většina lidí sáhne po ověřené klasice. Tím není myšleno nic jiného než oblíbené elektrické přímotopy. Jedná se o vychytávku, kterou jistě všichni známe. Tento typ přímotopů nabízí rychlé a poměrně účinné řešení daného problému, avšak věděli jste, že existuje ještě něco mnohem schopnějšího?
Další možností jsou sálavé přímotopy. Ty fungují na principu sálavého tepla stejně jako topné infrapanely. Vše spočívá v šíření tepla do okolí, přičemž místo vzduchu jsou ohřívány předměty a osoby v místnosti. Tento způsob vytápění je bez debat účinnější, jelikož teplo se tak v interiéru drží mnohem delší dobu. Výkonná zařízení dokážou ohřát i zdivo, takže pokud hledáte snadné řešení v boji proti zimě, jedná se pro vás o ideální volbu.

Máte různé možnosti

Kromě přímotopů se těší velké popularitě i teplovzdušný ventilátor. Ten je možné zakoupit v hned několika různých provedeních, tudíž si každý může vybrat, jaký konkrétní typ mu bude vyhovovat nejvíce. Setkat se můžete jak se stolními ventilátory, tak i těmi na stěnu. Opět jde o kousek, který je schopný vyhřát celou místnost, avšak samozřejmě záleží na tom, jaký konkrétní model si zvolíte.
Jestliže uvažujete nad pořízením některého z výše zmiňovaných topných těles, navštivte internetový obchod společnosti K&V Elektro, kde na vás bude čekat široká nabídka kvalitního zboží. Kromě přímotopů či ventilátorů zde naleznete taktéž podlahové topení či různé druhy topných rohoží.

Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015