horoskopKonec června byl až na to počasí docela dobrý. Červenec však bude o trochu přísnější měsíc. Nic nedostaneme zadarmo, ještěže optimistické letní sluníčko nám bude zvedat náladu. Budeme to potřebovat zvlášť v jeho začátku.

V červenci se můžeme těšit hned na dva úplňky. První 2. července 2015ve znamení Kozoroha v nás vyvolá stres a bude nás tlačit přijmout nová pravidla a přestat odkládat důležitá rozhodnutí.

Druhý úplněk 31. července 2015 nám naštěstí náladu spraví a přinese s sebou témata Vodnářů. Zatoužíme poznávat a jen tak si létat s létem… takže konec měsíce bude docela fajn. Od 25. července, kdy začne Venuše couvat, se obrátíme do minulosti. Sentiment nás nemine, ale může to být i čas na shledání se starými přáteli, láskami a dokonce i třeba se starým zakopaným pokladem nebo zapomenutým tajemstvím. Kdo ví, o záhady nebude na konci měsíce nouze.

Novoluní proběhne 16. 7. 2015ve znamení Raka a trochu přiostří rodinné vztahy nás všech.

V srpnu očekávejte touhu se bavit a vzdělávat…

Co si takhle vyrazit za námi na *** EZOLÉTO 2015 *** ?

 

Pár zábavných pranostik na měsíc červenec:

Slunce peče – déšť poteče.

Staví-li v červenci hromadu mravenci po kraji všude, tuhá zima bude.

Zapláče-li Markyta, bude dešťů dosyta. (13. 7.)

Jak je teplý svatý Jakub, tak studené jsou vánoce. (25. 7.)

Od svatýho Ignáca léto se obracá. (31. 7.) … ach jo …

Beran

BERAN

Začátkem měsíce bude Mars a Slunce blízko sebe a tak budou mít Berani napilno. 

Úplněk v Kozorohu přinese důležitou informaci související s kariérou a donutí vás, trochu se pohnout. Jste však vyrovnaní a hned tak něco vás nepoloží, naopak každý den pro vás bude v červenci lepší a lepší, ale také úspěšnější.

Konec měsíce bude ve znamení společenských aktivit, ale bohužel také partnerských hádek. Dejte si tedy pozor na nevěru. Nedopadla by rozhodně dobře!

Býk

 

BÝK

V červenci budou Býci v prázdninové náladě, zatouží se s velkou chutí bavit. A to je dobře, protože peněz máte dostatek, postarali jste se o ně minulý měsíc a odpočinek a letní dovolená vám určitě prospějí.

Zahálet však stejně dlouho nebudete, koncem měsíce se objeví nové pracovní výzvy a vy na ně budete slyšet. Čeká vás tedy moc hezký měsíc.

Jediné, co by to mohlo uprostřed července pokazit je nedorozumění s partnerem. Vyhněte se agresi a zbytečnému vyhrocení situace. Bouřka přejde a letní nebe se zase vyjasní!

Blíženci

 

BLÍŽENCI

Blížence čeká hezký měsíc, pokud dokážou alespoň jeho první půlku prolenošit. Se zdravím a energií jsou na tom totiž na štíru a tak nutně potřebují odpočívat.

A navíc důležité pracovní rozhodnutí, které budou muset udělat na začátku měsíce, jim vezme docela dost sil.

Blíženci mají před sebou měsíc plný lásky, budou se jim zapalovat lýtka, sex ucítí na každém kroku, ale měli by si dát dobrý pozor, s kým skončí v posteli… Pokuste se být alespoň trochu přesní a žádné polovztahy neberte!

Rak

RAK

Raci pociťují hodně energie, nezávislosti a chuti do díla. Vyzařuje z nich osobní charisma a sexappeal. Jděte do všeho po hlavě, bude se vám dařit. Pracovní nabídky se pohrnou, vztahy doma se výrazně zlepší.

Většina planet je ve východní části a vy jste v pozici, kdy si můžete určovat podmínky. Hvězdy vám tento měsíc přejí, ale mělo by to, zdá se, vydržet až do konce roku.

Dejte si však trochu pozor, jak hospodaříte s energií. Koncem měsíce se vám může zhoršit zdraví a tak uvažujte i o nějaké relaxaci. Vždyť jsou prázdniny 🙂

 

Lev

 

LEV

Celková aktivita Lvů je oproti minulému měsíci na ústupu, skoro polovina planet ustupuje do pozadí, a to má za následek, že váš společenský život bude mnohem pomalejší a klidnější než jindy.

Cítíte se tak trochu za sklem a k dobré psychické pohodě vám nepřidají ani složité partnerské vztahy. Vnímáte chlad a odcizení. Vydržte to, nedělejte žádná důležitá rozhodnutí. Příští měsíc se věci sami od sebe rozlousknou.

Zato v pracovní oblasti na tom budete parádně, hlavně na začátku července. Za málo práce hodně muziky! Tak si to užívejte…

Panna

 

PANNA

S každým dnem vám přibývají síly a tak věci, které se ještě nedávno zdály být nedosažitelné, se daří sami od sebe. Prosperita, plodnost ale i vaše krása a neodolatelnost jsou na vrcholu.

Využijete toho a neseďte v koutě. Záleží jen na vás, čemu věnujete svou pozornost.  Bylo by lepší dát ji do něčeho užitečného a nepromarnit síly planou zábavou.

Kolem 16. července vám zamotají hlavu nečekané výdaje. Buďte ve střehu, neriskujte a obraťte se o pomoc na své přátele. Určitě vám nenechají ve štychu.

Váhy

 

VÁHY

Konečně to vypadá, že i Váhy se dostanou k nějakým penězům. Ale že už bylo načase! Na začátku měsíce vám sice zkomplikuje život karmické Pluto a vy budete muset ukončit nějaké záležitosti kolem bydlení, pak už ale půjde všechno hladce. 

Váhy čeká tento měsíc obrovský posun v pracovní oblasti. Navíc po 16. červenci bude na vrcholu váš sexappeal a tak zaručeně okouzlíte každého bez rozdílu. Pracujte, vydělávejte peníze, ale prospěje vám také pohyb na čerstvém vzduchu, který vám pomůže zastavit tok vašich myšlenek. Jsou totiž těsně před bodem varu 🙂
 

 

Štír

 

ŠTÍR

Ve vašem znamení se pohybuje ve zpětném chodu Saturn a bude vás v červenci, ale i v následujících měsících tlačit k nějakým nepříjemným rozhodnutím. Očekává, že s konečnou platností vyřešíte nevyhovující situace.

Tento měsíc nebudete mít ale k takovým krokům dost razance Měli byste o tom však alespoň přemýšlet. Hlavu vám tento měsíc zamotají také těžkosti v rodině. Ve svých rozhodnutích a postojích buďte uvážlivější a moudřejší než jindy.

Každá záhada má své řešení a tak si na něj vydržte počkat. Naštěstí na to tento náročný měsíc nebudete sami, přátelé vás určitě podrží.

Střelec

 

STŘELEC

Máte rádi, když má život své tempo, ale tento měsíc se bude trošku loudat. Cítíte se trochu unavení a na žádné velké taškařice nemáte náladu. Nepodléhejte tomu! Když nejdou velké věci, půjdou aspoň malé.

Finančně a pracovně jste na to přeci docela dobře a tak by vám mohlo spravit náladu trochu si zautrácet a obměnit svoje image a šatník. V červenci se zkrátka hýčkejte! Koncem měsíce se vám energie zlepší a bude zase dobře.

Navíc vás čeká nějaké milé setkání s osobou, která byla ve vašem životě kdysi velmi důležitá.

Kozoroh

 

KOZOROH

Vaše největší výzva v tomto měsíci bude ctižádost a úspěch v práci. Zároveň by však bylo dobré se snažit, aby vaše maximální nasazení nemělo negativní vliv na vaše zdraví. Koncem měsíce by vás mohlo totiž nechat ve štychu.

Správné naplánování povinností pomůže Kozorohům k efektivnímu a méně stresovému přístupu. Složité vztahy ve vašem okolí sice na vás budou tlačit, ale tento měsíc jim nevěnujte příliš pozornosti. Vyplatí se vám to po všech stránkách.

Koncem července se nečekaně ozve minulost, tak chcete-li, aby vás nezničila, dejte jí raději milost. A pokuste se dát milost i sobě …

Vodnář

 

VODNÁŘ

Cítíte v sobě veliké napětí, víte, že se blíží změny, ale ještě vám není tak docela jasné, jaké budou. Výzvy vždy přinášejí smíšené pocity.

Nenechte se jimi donekonečna unášet a rozhodujte se srdcem. O co tu jde, pochopíte až koncem července a v dalších měsících.

Stojíte zkrátka na prahu nového období. Jen je zapotřebí vydržet tlak a nepodléhat panice! Vyhlížejte tajemná znamení …

Ryby

 

RYBY

Odpočívejte a relaxujte, zajděte si na masáž. Vašemu zdraví prospěje pohyb a cvičení na čerstvém vzduchu. Nenechte finanční a vztahové problémy ovlivnit vaše zdraví.

Začátek měsíce bude, tak jako pro většinu znamení i pro vás, docela náročný. Ale kolem Novoluní se situace naštěstí značně zlepší, výrazně vás totiž ovlivní vaše minulost. Sklidíte, co jste kdysi zaseli, a otevřou se vám nové možnosti.

Zlepší se také vaše vztahy, mohli byste se znovu zamilovat nebo vytvořit nějaké velkolepé dílo. Hvězdy budou na konci měsíce stát při vás …

 

Horoskop pro vás napsala Markéta, šamanka z Háje