V současné době, zařeně především na výkon, jsme stále ve stresu a snažíme se zvládat každodenní povinnosti i úkoly v práci. Často se tak cítíme vyčerpaní a bez energie. Erotická nuru masáž je skvělý způsob, jak dobít ztracenou energii.

Tělo na tělo

Klasická masáž pomáhá ulevit především bolavým svalům a namoženým zádům, ta erotická se pak stará o celé tělo i mysl. Masérka se při ní nevyhýbá žádné části těla a erotická masáž tak může, ale nemusí, být zakončena vaším orgasmem. Vybrat si můžete z mnoha různých typů, mezi nejoblíbenější patří exotická nuru masáž. Nuru je výraz pocházející z japonštiny a znamená v překladu mazlavý, kluzký. Právě taková je i nuru masáž. Používá se při ní speciální gel, který je velmi klouzavý a těla tak mohou po sobě klouzat bez sebemenšího tření nebo lepení. Klouzání a masáž tělo na tělo je to, proč budete na nuru masáž dlouho vzpomínat. Masérka totiž nepracuje jen prsty a rukama, ale opravdu celým tělem, kterým po tom vašem klouže. Nuru gel se vyrábí z mořských řas a má i mnoho dalších pozitivních vlastností, je antibakteriální, působí blahodárně na kůži a regeneruje ji. Rozpouští se obyčejnou vodou, snadno ho tak smyjete ve sprše a nemusíte se obávat o ušpinění oblečení.

Kalhoty dolů

Abyste si mohli masáž dokonale vychutnat, je nutné zahodit nejen stud, ale i oblečení. Masérka sama má na sobě jen spodní prádlo nebo vůbec nic, není tak důvod se stydět nebo obávat. Při společné sprše odhoďte zábrany a užívejte si každý moment masáže. Pomůže vám se uvolnit, zrelaxovat, načerpat nové síly a prožít masáž jinak, než jste zvyklí z těch klasických.

Masáže působí proti stresu, zlepšují náladu, pomáhají regenerovat svaly a unavené tělo i mysl a také osvěžovat sexuální stereotypy. Pokud hledáte vzpruhu do všedních dní, zkuste erotické masáže, pomohou vám zlepšit den i zvládat stres.

Komentáře