1) Důležité je porozumět, co to tantra je. Přečti si Časté otázky.

2) Poraď se s námi, jaká je pro tebe nejvhodnější akce nebo seminář. Pro začátečníka je vhodný například Pálení temnoty, Tantrický festival nebo silvestrovská akce. Napiš nám na email: info@sugama.cz a my ti poradíme, dobře jednotlivé akce známe. Navíc jsou možnosti individuálních seminářů nebo konzultací, rovněž akce, které nejsou běžně v programu.

3) Konzultuj s námi tvůj zdravotní problém, jakékoliv potíže a pocity, které brání začít tantru dělat. Jsme zkušení lektoři s dlouhodobou praxí, máme lékařské vzdělání nebo vzdělání v přírodní léčbě. Studovali jsme tantru v zahraničí (Indie, Japonsko, Thajsko, Amerika atd.).

4) Neboj se, bude se ti tantra líbit. Zapomeň na svůj věk nebo vzdělání, neměj zbytečné obavy, dej věcem volný průběh.

5) Nemusíš mít svého stálého partnera nebo partnerku, přijeď klidně sám/sama. Jste-li v páru, budeme vás podporovat, přijeďte oba.

6) Vezmi s sebou kamaráda nebo kamarádku opačného pohlaví, nemusíte dělat program spolu, ale můžete se podpořit.

7) Jsi-li velmi citlivá žena, vyzkoušej nejdříve tantru pro ženy, zalistuj v menu na tantru pro ženy nebo se podívej do akcí. Kdekoliv je cvičení Mohendžodáro, je to pro tebe vhodné.  

8) Jsi-li ostýchavý muž, přijeď na Mužskou sílu, Heroického muže nebo na nějakou akci s tranzem, kde se velmi posílíš.

9) Pokud se bojíš intimnějšího tantrického přibližování, vyzkoušej si nějakou akci, která je na pomezí tantry a meditace nebo tantry a šamanismu, tantry a Reiki atd.

10) Moc o věcech nepřemýšlej, tvoje mysl tě může zradit, prostě udělej ten krok a přijeď na první libovolnou akci, dej věcem volný průběh a věci se začnou dít.

Komentáře