Účinky:
Toto energetické centrum koordinuje harmonickou spolupráci všech buněk, orgánů a funkčních systémů lidského těla, soulad vnějších životních podmínek se životními plány konkrétního člověk a rovněž konstruktivní a harmonická spolupráce různých aspektů jeho osobnosti.

Popis pozice:


 

V dalším postupu bude vyrovnán meridián žaludku, který přechází z oblasti solárního plexu do oblasti hrudníku, krku a obličeje, probíhá očima a ovlivňuje aktivitu přední části mozku, zóny volného asociativního vědomí. Díky lepší funkci meridiánu žaludku mohou být účinněji zpracovány veškeré problémy a na všech energetických rovinách mohou být nalezena a uskutečněna řešení všech potíží. Zlepší se schopnost zátěže ve stresových situacích a nepřímo se tím posílí sebeuvědomění. Pokud nám správně nefunguje meridián žaludku, nemůže být podle tradiční čínské medicíny žádné léčení úspěšné. Pokud někdo výjimečným způsobem nereaguje na Reiki ani při zcela řádném poustup, můžeme se pomocí Reiki pokusit velkoplošně ošetřit celou oblast žaludku a rovněž celý průběh dráhy žaludku. Často se pomocí tohoto postupu výrazně zlepší připravenost organismu k vyléčení.

Je to jedna ze dvou klíčových pozic celkové terapie. Druhou klíčovou pozicí je pozice č. 17 (popis: dlaně leží na chodidlech od prstů až ke středu chodidel) na opačném pólu těla.

Při této pozici mimo jiné ošetřujeme: 6. čakru, čelní, čelistní a vedlejší nosní dutiny; oči, zuby, různé reflexní zóny a akupunkturní body, mezi jiným body na meridiánu žaludku a neurolymfatické reflexní zóny meridiánu žaludku na pahrbcích čelní kosti.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015