Sport k životu patří a je velká škoda, že spousta Čechů v něm ještě stále nenašla zalíbení. Minimálně ve škole jsou však děti k pohybu vedeny. Každá škola má svoji tělocvičnu, někdy v podobě montované haly.

Montované haly slouží k různým účelům a používají se v opravdu mnoha odvětvích. Slouží jako hangáry pro letadla, jezdecké haly, sklady pro nejrůznější zboží, přístřešky, garážová stání nebo právě jako sportovní objekty.

Montovanou halou se dají zastřešit i existující objekty

Za účelem sportovní se haly používají ve dvou situacích. Tou první je případ, kdy škola, město či jakákoliv organizace touží po hale, v níž se budou moct konat florbalové, volejbalové nebo jiné zápasy. Hala tedy slouží místo tělocvičny, samozřejmě může obsahovat i tribuny a veškeré zázemí.

Druhou variantou je zastřešení již existujícího sportoviště. Jde například o to, že už existuje ledová či vodní plocha, případně tenisové hřiště, ale provozovatel se z nějakého důvodu rozhodl pro jeho zastřešení.

Montované haly jsou snadno postavené i rozebrané

Montované haly jsou spolehlivé. Konstrukce drží pevně a opláštění jen tak něco nepoškodí. Každá hala je dimenzována na míru dané lokalitě a požadavkům, takže nemusíte mít strach, že by nevydržela.

Oproti zděným stavbám má spoustu výhod, tou největší je patrně rychlost výstavby. Na místo se doveze konstrukce, opláštění a všechno se to jen poskládá dohromady. Podobně snadno lze halu i rozebrat. Navíc se dá rozšiřovat, což oceňují zejména firmy, které do budoucna plánují rozjet obchod ve velkém a využívat více skladových prostor. Podobně je možné rozšířit i sportovní halu. Montované haly se dají využít pro libovolný sport, protože jaký povrch se nainstaluje, záleží jenom na vás.

Bližší informace se dozvíte přímo na webových stránkách firmy POLAK CZ, která tyto haly montuje nejen po celé naší republice, ale i v zahraničí.

Komentáře