KamenyModrý Achát (oblast krku)
Karneol (oblast podbřišku – 2. čakra)
Červený Jaspis (oblast pánve) 

Ametyst (oblast hlavy – 3. oka) pomáhá nám otevírat třetí oko, aktivuje šestý smysl a je užitečný při bojí s nespavostí. Je dobrým učitelem, chceme-li se poučit z naší karmy a zabránit opakování stejných chyb.

Avanturín (oblast srdce) : tento kámen se používá v případech neklidu, nervozity, zbrklosti a při depresích. Používá se na uklidnění, pro aktivaci imunitního systému a proti zvýšeným teplotám.

Citrín (oblast solar plexu) : Zvláštní kámen který je znám svou schopností čistit negativní energií a přetransformovat ji na positivní energií lásky, kterou poté navrací univerzu.

Hematit (oblast nohou a pod nohami ) : Používá se jako ochrana před negativními duchovními vlivy. Podporuje vitalitu a vůli, tvorbu červených krvinek, a systém krevního oběhu obecně.

Lapis Lazuli (oblast krku/3. oka): Duchovní kámen, probouzí v nás lásku a umožňuje hlouběji prociťovat realitu. Pomáhá nám posilovat imunitní systém a zároveň poskytuje obranu proti duchům temnot.

Růženín (oblast srdce, nad hlavou nebo u žen také oblast podbřišku): Pomáhá nám při harmonizací čaker a křivd ve vztazích. Dodává kvalitu bezpodmínečné lásky. Přiřazuje se především ke znamení býka

Křišťál (oblast nad hlavou/hlavy, lze použít na očistu jakékoliv oblasti): Podle Budhismu jeden ze sedmi drahocenností na světě. Někdy označovaný jako tzv.: kámen duchovního poznání a čistoty


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015