Pokud se od ní chceme učit nebo uchovávat potraviny, stačí malá, pokud se v ní chceme léčit postavíme velikou. Malá nebo velká, bude fungovat stále stejně, jen jinou silou.
Ideální do domácnosti a na zkoušky je 30 cm pyramida. Materiál, ze kterého budeme stavět, musí vyhovovat pouze a jen požadavku dostatečné tuhosti v takové míře, aby udržel přesný tvar pyramidy. Může to být tvrdý karton, dřevo, kovy, plasty, dokonce i dřevěná kostra potažená igelitem. Pyro účinek v ní nalezneme také.
výška základna strana
10 15,70 14,94
15 23,55 22,41
25 39,25 37,35
30 47,10 42,82
40 62,80 57,96
50 78,50 74,00
70 109,90 104,58
100 157,00 149,40
120 188,40 179,28
180 282,60 268,92
Boky pyramidy máme tedy vyřezané a slepené k sobě. Pyramida nám stojí. Teď přichází ke slovu už zmíněný kompas. Po tvaru a rozměrech je další podmínkou k vyvolání pyroefektu přesná orientace pyramidy jednou stranou k severu. Tuto stranu si můžeme přesně označit, stejně jako místo kam budeme pyramidu stavět a stejně tak i bod, například na zdi, kam bude sever pyramidy směřovat. Zaměříme tedy sever, označíme jednu stěnu jako severní a namíříme její plochou pyramidu k severu.
Nastal okamžik, kdy je potřeba nechat pyramidu svému osudu, a to tak dlouho, dokud se Země jednou neotočí – tedy 24 hodin. Pyramida se musí v Zemském proudění usadit, čili nabít. Po 24 hodinách můžeme přistoupit k výrobě dalšího zařízení a tím je pověstné kyvadlo.
Tento nástroj bývá považován pouze a jen za pomůcku lidí provozujících okultní techniky, tedy za nástroj nevalné a pochybné pověsti a spolehlivosti, o kterém se říká, že je ovlivnitelný vším možným. Myšlenkou, silou vůle, duchovními bytostmi a nebo také hloupostí materialistického vědce. My si z kyvadla uděláme jasně fungující pomůcku, která bude bez jakékoliv debaty fungovat bez rozdílu každému člověku.
Kyvadlo zhotovíme z obyčejné niti a závažíčka. Závažíčkem může být třeba větší zámečnická matička nebo rybářské olůvko. Není k tomu potřeba žádných vysvětlení či okultních školení. Zacházet s kyvadlem nás naučí pyramida, kterou jsme si sami postavili. Jak už jsem uvedl výše, najdeme na severu a jihu pyramidy harmonickou energii. Přesuneme tedy kyvadélko na sever nebo na jih a nepohne se. Ale jestliže ho dáme k pravému boku pyramidy, bude se točit ve směru hodinových ručiček – pozitivním směrem – a na levé straně opačně, v negativním směru.
Poté co se smíříme s nově objevenou schopností a přestane se nám třást ruka z překvapení jak to krásně funguje, napustíme sklenici vody z vodovodu a přesuneme kyvadélko nad ni. Bude se točit na některou stranu v nějakém poloměru kroužení. Pak tuto sklenici vezmeme a necháme 24 hodin pod pyramidou. Po 24 hodinách ji opět proměříme. Závažíčko se ani nepohne, voda bude dokonale harmonizovaná. Pro ověření si opět načepujeme stejné množství vody do podobné sklenice či poháru a pohrajeme si s kyvadlem, jinak řečeno, začínáme poznávat jak nám to s kyvadlem jde. Rychlost výuky a citlivosti na kyvadlo je závratná, naučíte se s ním zacházet během několika minut, byť jste jej nikdy předtím v životě nedrželi v ruce.
A přichází první zkouška a zároveň malé překvapení pro okolí: dva stejné poháry naplněné do stejné výšky vodou necháme známým nebo příslušníkem rodiny zaměnit s tím, že poznáme, který pohár stál vpravo předtím, než byly poháry v naší nepřítomnosti zaměněny. Zapamatujeme si samozřejmě, co jsme nalili do pravého poháru – zda harmonizovanou destilku, anebo vodu z vodovodu. Dokonce „zkušebnímu komisaři“ dovolíme změnit i množství vody v pohárech – může klidně něco vody odlít. Po návratu z vedlejší místnosti poznáte sklenici s obyčejnou vodou během deseti sekund, ihned jakmile se závažíčko pohne. Pokud se do deseti sekund nepohne, anebo se jen rychle otáčí na niti, máte kyvadlo nad harmonizovanou vodou. Jednoduché, logické, jasné, statisíce a vícekrát přesně opakovatelné a nenapadnutelné ani nositelem Nobelovky…
Další kroky a kudy dál už vám napoví logika. Přeji mnoho štěstí.
Autor: Pavel Mácha dle http://www.mwm.cz/