Hledáte originální kryt na IPhone SE? Jde vám hlavně o jeho kvalitu a také o zajímavý design za dostupnou cenu? Takovýto kryt si můžete na internetu objednat už dnes! Bude z kvalitního silikonu a váš telefon před nárazem bezpečně ochrání. Kryty se nabízí v různém designovém ztvárnění, počínaje barevnou abstrakcí a konče příklad motivem se zvířaty. Pojďme si najít ten pravý.

Zajímavý design najdete na webu snadno!

Mobily značky Apple nejsou levná záležitost. Iphone není levná záležitost. Pokud už se pro něj rozhodnete, měli byste si ho odlišit od iphonů vašich přátel či třeba kolegů a kolegyň v zaměstnání. Buďte kreativní a kupte si obal s osobitým designem, se kterým snadno docílíte originality. Ovšem obalu, který bude iphone dobře chránit. Vždyť se dost často stane, že nám telefon upadne. Není nutné platit vysoké částky za nové sklo nebo za jiné opravy.

Zesílené rohy mohou zajistit odolnost proti pádu

internet nabízí několik variant, jak svůj mobil ochránit. Můžete sáhnout například po průhledných obalech z gumy a silikonu, nebo po knížkových pouzdrech, které otevřete bokem. Tato pouzdra byla v posledních letech velmi populární a určitě jste si jich už všimli. Na internetu nejčastěji najdete knížková pouzdra která se otevírají bokem. Bývají vyrobena z jemné kůže a zajistí tak ochranu mobilního telefonu z každé strany. Nicméně doba přeje jinému materiálu a sice silikonu. Klasické silikonové obaly, které mají zesílené rohy a dobře chrání, se prodávají nejvíce.

Různé typy obalů pro různé typy lidí

Existuje však další řada obalů. Mezi ty patří například:

  1. sportovní,
  2. vodotěsné,
  3. extra odolné.

Sportovní obaly se hodí pro aktivní jedince, kteří jsou neustále v pohybu. V této kategorii můžeme najít například i outdoorové obaly z polykarbonátu s odnímatelným páskem přes ruku. Většina z nich nabízí protiskluzový povrch, takže se skvěle drží v ruce a mobil z ní jen tak nevypadne.

Kryty pro smolaře i horolezce

Vodotěsné obaly nejsou pouze pro plážové typy. Určitě jste také někdy slyšeli historku, že někomu z vašich známých spadl mobil například do umyvadla. Pokud patříte mezi podobné smolaře, můžete si pořídit voděodolný kryt z hliníku, který váš mobil utopit nenechá.

Cestujete rádi do přírody, či zdoláváte hory? Zaujmout vás mohou superodolné kryty, které udrží váš telefon v bezpečí i v těch extremnějších podmínkách. Pokud rádi lezete po skalách, skáčete bungee jumping, nebo si bezmyšlenkovitě sedáte tam, kde jste si telefon před chvílí položili a není to stará nerozbitná Nokia, o které je známo, že přežije úplně všechno, tak se takový obal rozhodně vyplatí.

Všechny druhy obalů přitom seženete v řádu stovek.

Jaké typy se nabízejí?

  • Klasické.
  • Sportovní.
  • Silikonové.
  • Vodotěsné.
  • Univerzální.
  • Voděodolné.
  • Super odolné.

Jaké obaly aktuálně nejvíc letí?

Jaké design na obalu by se vám nejvíce líbil? Patříte mezi milovníky přírody nebo milujete abstrakci? Na internetu je obalů s těmito motivy opravdu hodně. Ale můžete na něm najít i neonové, které svítí. Co třeba nějaká dvoubarevná ilustrace? Nebo motivy pro zamilované? Motivy ovoce? Vše je možné. Aktuálně jsou nejvíce žádané obaly ISaprio, které chrání telefon po všech stranách a dokonale kryje všechna tlačítka.

Fantazii se meze nekladou. Můžete si také koupit originální obal přímo od výrobce Apple, který díky jedinečnému iPhonu změnil svět dnešní komunikace. Většina z nich je však pouze jednobarevná. Pokud vás neosloví a toužíte po vlastním designu, určitě najdete několik firem, které vám pomohou vytvořit něco jedinečného. Těm stačí zaslat vlastní motiv a ony Vám takový obal vytvoří.

Vlastní obal můžete mít již do dvou dnů.

Pouzdra a obaly sice najdete skoro v každém obchodě, ale je výhodnější si je vybírat na internetu. Tam najdete mnohem více variant. Většina e-shopů také nabízí rychlé doručení. Obal můžete mít doma už do dvou dnů.

Jaký jste našli nejoriginálnější obal na mobil? Napište nám komentář!


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015