jogínkaNeobvyklá jogínka jménem Jessamyn Stanley se svými výkony vymyká předsudkům o tom, jak by mělo vypadat tělo člověka, který pravidelně cvičí jógu. Na takzvanou bikram jógu narazila v roce 2011 zcela náhodou.

Navzdory svým tělesným proporcím, se na cvičení jógy stala závislou a dnes je z 27-leté Američanky certifikovaná instruktorka.

Lidé v ní zřejmě vidí naději, motivaci a inspiraci, protože na svém Instagram profilu má již více než 50 tisíc fanoušků.

Myslím si, že je to zastrašující, vidět před sebou procvičovat instruktora, který má typické jóga tělo“ řekla Jessamyn pro magazín The Cut. „Vytváří to spíš potřebu většího úsilí, než inspiraci. To by jóga lidem dávat neměla. Celou pointou tohoto cvičení je dostat ze sebe ty části našeho života, na kterých nezáleží a nechat vzplanout to, kým opravdu jsme.

Jessamyn je krásným příkladem toho, že sport, cvičení či meditační praxe, není jen pro lidi s atletickou postavou, ale pro každého, kdo chce žít pozitivně a být spokojený sám se sebou.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015