Je třeba vizualizovat mléčně zbarvený energetický obal, který vás obklopuje. Máte-li pocit, že jste vystaveni intenzivnímu nátlaku, zkuste si představit, že je obal černý.

Přerušení energetických šňůr

Když zjistíte, že vám někdo odčerpává energii, je třeba ho odpojit.
 
Návod :

  • Představte si onu osobu. Pokud vám to nejde, dívejte se na její fotografii
  • Teď zavřete oči a snažte si vybavit co nejvíce podrobností – její hlas, oči, výraz tváře. To vše vám pomůže vyvolat si v mysli její jasný, živý obraz.
  • Nyní oči otevřete a představte si, že ona osoba je přímo před vámi. Vnímejte její přítomnost všemi svými smysly.
  • Zavřete oči a uchovejte si její jasný obraz. Obraz uchovávejte a představujte si, jak se osoba stává menší a menší. Za chvíli se stane z ní pouhá tečka, až se nakonec rozplyne do věčnosti.
  • Jakmile k tomu dojde, zkuste osobu znova vizualizovat a znovu ji plně vnímejte. Tentokráte si představte, že k ní natahujete energetické šňůry vedoucí z vaší srdeční čakry a čakry solárního plexu. Opět si představujte, jak se osoba postupně zmenšuje, až bude nakonec viset na energetických šňůrách jako loutka. Tento pocit si podržte.
  • Nyní vizualizujte, jak energetické šňůry přestříháváte velkými ostrými nůžkami. A i teď nechte osobu, z níž zůstala pouhá tečka, rozplynout ve věčnosti. Jak tečka mizí v nekonečnu, vytváří číslici osm.

Toto cvičení můžete opakovat stále znovu, dokud nepocítíte, že jste se od této osoby zcela osvobodili a už vůči ní nic negativního necítíte. Tuto energetickou meditaci byste neměli provádět, když je dotyčná osoba blízko vás. Chcete-li účinek osvobozujícího přestřižení energetických šňůr zvýšit na maximum, můžete je spojit s rituální ořechovou koupelí.

Autor: Alla Svirinskaja – Ochrana


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015