Vitamín C zabezpečuje kyselé prostředí ve kterém je křemíkogel stabilní, které odpovídá ideálně pH pokožky, chová se stimulačně pro imunitu v pokožce a tím i nepřímo celkově, omezuje aktivitu patogenních kožních mikroorganizmů a je výborným antioxidantem. Voda s vitamínem C musí být na chuť lehce, ale zřetelně nakyslá!

Rozmíchejte 1-2 lžíce křemíkogelu (Enterosgel nebo Sanogel) v 1/2-1 l vody zvlášť a vylijte do vany.
Starší osoby s tuhými vráskami a nepružnou pokožkou si mohou dát až 4x více křemíkogelu – nadbytek nijak nevadí, jen peněženka hubne.
Křemík je v těchto gelech v organické a tělem dobře akceptovatelné formě, čímž dochází ke zvláčnění a zpevnění podkožních vaziv a hydrataci, takže vrásky viditelně mizí a pokožka se stává teplou, pružnou a hebkou.
Černé tečky v Enterosgelu, který je sušen při vyšší teplotě na vyšší podíl účinné složky, jsou rozloženým uhlíkovým zbytkem a nejsou žádnou závadou, toliko znamením vyšší (hraničně maximální) koncentrace.

Přidejte 1-2 lžíce Řepíkové směsi REK, která stimuluje regeneraci a obnovu pokožky bylinami a má také antioxidační efekt proti stárnutí a atrofii pokožky. Též při akné, lupénce, ekzému, svědivé pokožce, plísním, pásovém oparu, proleženinám, cukrovkářským prasklinám, revmatizmu, dně apod.
Máte-li křečové žíly, žilky popraskané, keříčkové, ošklivé a nežádoucí nebo lokální poruchy oběhu rukou či nohou, mramorovou studenou pokožku, únavu a bolesti v končetinách přidejte ještě 2-4 lžíce Jírovcové směsi VXK.

Přilijte do vany asi 1 dcl (tedy 100 ml) Rašelinky.
Huminové kyseliny a peloidy Rašelinky šetrným způsobem umožní difúzní vyplavení škodlivin z těla pokožkou do vody a umožní tak detoxikaci, která se projeví na celkovém pocitu svěžesti, sníží zanesení organizmu metabolity a jedy, zažene únavový syndrom a důsledky stresu, zlepší stav pokožky i celkové vzezření.

Vložte do vany svoje nahé tělo nebo kolik si ho můžete dovolit odhalit, cachtejte se dle libosti a omlazujte ho koupelí, jako když se normálně ve vaně koupete nejméně 10 minut.

Chcete-li zvýraznit efekt v obličeji, doporučuji si nanést na obličej Křemíkogel jako masku a ponechat asi 5-10 minut. Potom ji odmýt vodou z vany, kde bude působit dál v roztoku. (Dle testovaných osob je obličej potom hladký jak dětská prdelka…)

Má-li někdo pocit řídnutí a padání vlasů, doporučuji smíchat asi 2 lžíce Rašelinky s 2 lžícemi Chmelové směsi VK a tímto si chvíli masírovat vlasovou pokožku hlavy. Po vmasírování doporučuji odmýt vodou z vany, kde nalezne směs další uplatnění.

Ke konci koupele se omyjte běžnými a oblíbenými prostředky v nezbytné míře přímo vodou z vany a osprchujte čistou vodou, přičemž doporučuji postupně snižovat teplotu sprchy, až kolik snesete, aniž byste se prochladili.

Omyjte vanu, protože ji budete za pár dnů zase potřebovat k omlazování, které doporučuji 1-2x týdně.

Co:
1) Voda pitná asi 150 l
2) Vitamín C práškový 100 g
3) Křemíkogel Enterosgel 225 g
(Křemíkogel Sanogel 450 g
4) Řepíková směs REK 200 ml
Jírovcová směs VXK 200 ml
5) Rašelinka 500 ml
8) Chmelová směs VK 200 ml

Autor: B.Nový

Sdílet
Předchozí článekZDRAVÍ A SALÁT
Další článekJSEM JEDINEČNÝ

Komentáře