Polštář je velmi elastický, takže se rychle a dobře formuje podle tvaru páteře, a takto ulevuje bolesti tím, že na bolestivá místa netlačí.

Dále působí uklidňujícím způsobem, zejména u žen v období menstruace, kdy působí mimo jiné antidepresivně. Dokáží ulevovat lidem, kteří trpí různými bolestmi v oblasti očí, zubů, dutiny ústní i v oblasti obličejových dutin. Zejména u dříve narozených osob dochází ke zlepšení nespavosti, vnitřního neklidu a úlevě u trigeminových bolestí hlavy (trojklanný nerv).Je velmi vhodný pro děti zejména předškolního věku, neboť dbá na správný růst a vyvíjení chrupavek. Je-li přikládán nahřátý, ulevuje nejen bolesti páteře, ale napomáhá rozpouštět i písek v močových cestách a působí hojivě při chronických onemocněních ledvin.

Firma vyrábí polštáře jednak s pohankovými slupkami a jednak s pohankovými slupkami a bylinnou náplní. Bylinky se vkládají do polštáře společně s pohankovými slupkami, tyto je neustále mechanicky aktivují, čímž dochází k dlouhodobému aromatickému působení polštářů.

Doporučení: nahřívejte polštář na slunci poté dojde k naakumulování blahodárné energie která přechází na váš organismus. V zimních měsících vám poslouží i ústřední topení. Možno zakoupit na www.annadea.cz.