Rýma a kašel jsou v zimním období každoročním strašákem, který potrápí mnoho dětí i dospělých. Chcete-li nachlazení letos předejít, pak je nejvyšší čas posílit svoji imunitu. Nejúčinnější bude především přírodní cesta. Díky tomu získáte náskok a chřipka se vás ani nedotkne. Buďte na nachlazení a chřipku předem připraveni.

Prevence je základ

Nejlepším řešením, jak předejít chřipce, je prevence. Existuje celé spektrum přírodních produktů, které vám s prevencí pomohou. Především se jedná o produkty s vysokým obsahem vitamínu C. Vitamín C totiž posiluje celkovou obranyschopnost. Jako typický zdroj vitamínu C se téměř každému vybaví pomeranče, mandarinky a citrony. Vhodnější variantou je však rakytník, který má mnohonásobně vyšší obsah vitamínu C. Pořídit si můžete například šťávu z rakytníku. Při prevenci může najít uplatnění také klanopraška čínská, zázvor nebo Echinacea.

Vyzkoušejte peruánské byliny

Pro posílení imunity, ale i pro léčbu chřipky slouží také několik peruánských bylin, které jsou proslulé svými léčivými účinky po celém světě. Jejich léčebná síla je známá již po celá staletí. Typickým příkladem je lichořeřišnice, která patří mezi silné přírodní antibiotikum. Významný vliv má při ničení zánětlivých onemocněních, jako jedna z mála si dokáže poradit se streptokokem a někdy dokáže zničit i zlatého stafylokoka, na něhož nestačí ani běžná antibiotika. Nejúčinnější je zejména lichořeřišnice v tabletové formě, ale lze ji užívat také v podobě tinktury.

Významně posílit organismus dokáže také Vilcacora neboli Uňa de gato, v češtině nese nejčastěji označení „kočičí dráp“. Při nachlazení, kašli a bolestech hlavy pak bude nápomocná peruánská bylina Marco (Ambrosia peruviana).

Vyřešte své zdraví online

Léčivou sílu přírody můžete poznat v internetovém obchodě Herbavis, který se specializuje na nabídku peruánských a ajurvédských bylin, 100% šťávy, bylinné čaje, bylinky v kapslích a další přírodní doplňky stravy.

Komentáře