Současný stav fasády je nevyhovující? Pokud byste se rozhodli pro kompletní rekonstrukci, vyšla by vás příliš draho. Cenově přijatelnější řešení je profesionální nanesení nátěru, který prodlouží životnost fasády a přidá nemovitosti na estetické hodnotě.

Bojíte se zatékání, kyselých dešťů, mrazového zvětrávání, napadení řasami či plísněmi? V takovém případě byste se měli zajímat o nátěry fasád Olomouc. Objektu vtisknete novou tvář a jeho zevnějšek bude vypadat jako nový.

Pokročilá airless technologie

Ve stavebním průmyslu se postupy a metody neustále zdokonalují, což se týká i samotných fasád. Velice oblíbená je airless technologie, která dokáže nanášet barvu na fasádu bez stlačeného vzduchu. Používá se pouze speciální pistole pracující pod vysokým tlakem. S airless technologií jsou nátěry fasád Liberec i Olomouc rychlejší, kvalitnější a jednodušší. Výhodou je, že nevznikají žádné bubliny a kazy, šetří navíc barvu, nespotřebuje takové velké množství jako jiné techniky.

Profesionál pracuje rychle a bez lešení

Obraťte se na společnost Natřem.to s.r.o., která působí takřka po celé České republice. Pracuje rychle, nepotřebuje lešení, plošiny si zajistí sama. Právě díky těmto skutečnostem jsou ceny vskutku přijatelné. Co se záruky týče, ta je pětiletá, takže v případě jakéhokoliv problému se můžete na odborníky obrátit a svou případnou chybu napraví.

V podstatě nezáleží ani na tom, o jakou nemovitost se jedná. Firma dokáže nanést nátěr fasády na rodinný dům, panelák, administrativní budovu i další objekty. V případě zájmu si nechejte vypracovat nezávaznou cenovou nabídku, na jejímž základě se rozhodnete. Stačí vyplnit své osobní a kontaktní údaje, orientační počet metrů čtverečních a službu. Firma totiž kromě nátěrů fasád zajistí mytí fasády, nátěry a čištění střech a podobně.