Poukazuje na velký počet homosexuálů např. mezi umělci. Není to móda, jak se domnívá, ani to nepatří k dobrému tónu mezi celebritami. Je to dáno tím, že lidé, kteří mají odlišnou orientaci, zejména gayové, mají velice často umělecké nadání, jsou citliví a tíhnou k tomuto uměleckému zaměření. Proto vypadá na první pohled, že nejvíce jich je mezi umělci. Možná ano, ale není to proto, že by si řekli: „ jsem umělec, tak to tam okoukám, bude ze mně gay, budu zajímavější „. Funguje to naopak. Většina gayů je citlivějších, mají v mnoha případech umělecká nadání, věnují se jim a proto jsou více vidět mezi celebritami. Nic víc.

Jsou to také velice vzdělaní lidé, protože v době, kdy my všichni jsme házeli očkem po opačném pohlaví, oni buď nerozuměli ještě sami sobě nebo věděli, že je to společensky nepřijatelné. Jsou to a zejména byli lidé, kteří se právě proto stranili svého okolí, byli více uzavřeni sami do sebe a více času trávili sami se sebou. Tím pádem více četli, byli vnímaví, začali malovat, skládat hudbu, zpívat, prostě dělali věci, na které jsme my ostatní neměli čas, protože jsme právě byli v období, kdy jsme poznávali druhé – opačné – pohlaví a to je panečku spousta času a práce. Oni svoji energii nasměrovali jinam a věnovali se svému vzdělávání.

Co se týká bisexuality, kterou paní popisuje " odborným termínem " JSOU NA CHLAPI I NA ŽENSKÝ " tak je prokázáno, že 80% populace je bisexuální. Málokdo si to ale opravdu přizná. Mnoho těchto lidí si to nepřipouští, mnozí se nad tím moc nezamýšlejí a většina si svoji orientaci úzkostlivě hlídá, protože to je odsuzováno křesťanskou veřejností a lidmi typu pisatelky. Ale tuto genetickou volbu v sobě máme. Za celý život se třeba neprojeví, ale pokud bychom se dostali do jiných podmínek, najednou zjistíme, že např. sousedka od vedle je moc pěkná, ráda s ní komunikuji, ráda se jí dotýkám a jsem s ní raději než se svým věčně nabručeným nudným manželem. Někdo to po čase řeší odchodem za sousedkou, někdo se tím nijak víc nezabývá a neřeší to, ví pouze, že mu je s ní dobře. Vlastně pouhých asi 20% lidí je zásadně heterosexuálních. Jsou společnosti, kde jsou tato pravidla bisexuálů respektována a nikomu to nepřipadá divné. Ve starém Římě i Řecku byli bisexuální vztahy naprosto normální a nikdo se nad tím nepozastavoval. Naprosto normálním jevem jsou tyto bisexuální sklony realizovány ve věznicích, kde jste mezi lidmi stejného pohlaví. Není to dáno pouze nedostatkem jiných sexuálních možností. Jsou lidé ve vězeních, pro které je to naprosto nepřijatelné a další, kterým přechod do bisexuality jde tak nějak sám. Zkrátka každý člověk je individualita a i kdyby byl ( jak píše autorka ) na zvířata, nemůže za to. Smůlu má v tom, že toto je považováno za úchylku, je to týrání zvířat apod., o tom není pochyb, ale z lidského hlediska to tak prostě je. Je zoofil. Nemůže si pomoci, pud ho tam vede. Musí to celý život držet na uzdě, protože je to " nepřijatelné " a svůj sen si snít někde pod peřinkou, ale nic to nemění na věci, že to tak má prostě nastavené. Bohužel pro něho…

Proboha zapojme rozum a tolerujme!!!! Každý má právo na cokoliv, pokud tím neubližuje druhým. Souhlasím i s MUDr. Uzlem, který církev a křesťanství tzv. „ nemusí „ a má k tomu jistě spoustu rozumných důvodů. Slyšela jsem na jakémsi jeho vystoupení v médiích jeho názor : „ kolik dětí by bylo šťastnějších v homosexuálních rodinách než v těch, ve kterých jsou nuceni žít, kde jsou týrané, zanedbávané apod. „ Souhlasím. Ženy to mají lehčí, protože lesbický pár si dítě může pořídit např. umělým oplodněním, nechce-li využít nezištné pomoci kamaráda mužského pohlaví, ale gayové to mají horší. Tam jsou ve výhodě Ti, kteří už nějaké dítě ze svých mladších let už mají, v době, kdy byli třeba ženatí, protože v té době tápali, nevěděli co se s nimi vlastně děje a která strana je táhne víc.

Úžasným příkladem je příběh bývalého moderátora Sauny, Honzy Musila, který shodou okolností bydlel v Brně kousek od nás se svou ženou a svými dvěma dcerami. Když odešel za svým přítelem, žena i celá její rodina to pochopila, Honza za nimi jezdí do Brna, stará se o svoje dcery i s přítelem apod. Právě kvůli lidem, kteří toto nepochopí, svou orientaci přiznal i ve zmiňovaném televizním pořadu Sauna. Pokrytectví a přetvářky měl dost. To je přece super, ne? Mám pocit, že takhle se zachová rozumná žena, stejně jako jeho bývalá manželka. Nepopírám, že jde jistě o prvotní šok, ale jde o to, jak to člověk zpracuje, kolik má v sobě tolerance a zdravého rozumu.

Přemýšlela jsem nad tím, jak by mi bylo, kdyby ode mě odešel manžel kvůli ženě a kvůli muži. Pokud by odešel kvůli ženě, mělo by to samozřejmě stejný průběh jako u každé jiné ženy, kterou opustí manžel kvůli " té druhé ", ale pokud by odešel za mužem, asi by to trochu zkomplikovalo rodinou situaci, ale myslím, že bych ho nejen pochopila, ale byla mu i oporou a stýkala se s ním dál i s jeho přítelem. Zcela určitě bych to nebrala jako zradu, tak jak by to bylo v případě odchodu za ženou. Závěrem bych chtěla říci – nebojte se svoji sexuální orientace, neduste ji v sobě, ale žijte plnohodnotným životem jako ostatní – máte na to právo.

Pokud si chcete přečíst zmíněný článek rozhořčené autorky, je na www.zdravi4u.cz pod odkazem Sex, partnerské vztahy a jmenuje se Z homosexuálů mě může trefit šlak!

Autor: Iva Hédlová

Komentáře