V průběhu prvního výročního světového sympozia zaměřeného na HPV vakcíny, které vedla organizace AutismOne v roce 2016 byly odhaleny šokující skutečnosti v souvislosti s kontroverzními HPV vakcínami.

Nebezpečí těchto vakcín bylo vícekrát zdůrazňováno a často přitahovalo pozornost veřejnosti.

Tento seznam skutečností týkajících se vakcín proti HPV viru a jejich vlivu na zdraví vás bude určitě šokovat.

7 skutečností o HPV vakcínách

1. V roce 2010 Americký ústav pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) umožnil prezentaci o škodlivých účincích HPV vakcín, která zůstala bez odezvy.

2. Od zavedení těchto vakcín na trh se podle systému VAERS zvýšily zprávy o autoimunitních onemocněních o více než 1000 %, zprávy o neplodnosti se zvýšily o 790 %, zprávy o samovolných potratech vzrostly o 270 % a zprávy o hluchotě a slepotě vzrostly o 188 %.

3. Zprávy o vakcínách proti HPV viru představují 25 % všech zpráv, které uvádí systém VAERS.

4. Roční náklady na vakcíny proti HPV viru představují 30 milionů dolarů. Měly by trojnásobně snížit úmrtí žen na rakovinu děložního čípku, ale tato skutečnost je rozhodně nesmyslem, protože nepředcházejí vzniku CIN 1, 2 (cervikální intraepiteliální neoplázií) před vývojem do CIN 3.

5. Společnost Merck vždy slibovala, že neexistuje žádná HPV virová DNA ve vakcínách, což je jednoznačná lež. V roce 2012, Dr. Lee zjistil, že všechny HPV vakcíny obsahují HPV virovou DNA, což potvrdili i francouzští vědci v roce 2014. Vstřikování HPV virové DNA způsobuje HPV infekci.

6. V roce 2015 porovnávali placebo s vakcínou proti HPV viru, které také obsahovalo polysorbát 80. Tato aktivní složka způsobuje selhání vaječníků, neplodnost, autoimunitní onemocnění a alergie. Je to důležité, protože to znamená, že při jejich srovnání se nenalezli žádné výrazné změny. Srovnání však nebylo se skutečným placebem, ale s jinou aktivní látkou s podobnými účinky jako vakcína. Takže celý tento test by se dal označit za podvod.

7. V roce 2015, Dr. Lee doporučil neprovádět žádnou fyzickou aktivitu nebo sport alespoň 2 měsíce poté, co přijmete vakcínu Gardasil vzhledem k vysokému riziku zástavy srdce.

Odhalení pravdy o HPV vakcínách by bylo největším lékařským skandálem

The National Vaccine Injury Compensation Program (VICP) již zaplatil 6 milionů dolarů 49 různým obětem, které byly buď zraněné nebo usmrcené v důsledku této vakcíny a zpracovávají se další stovky jiných návrhů na peněžní kompenzaci.

Vzhledem k těmto statistickým údajům si nadále myslíte, že vakcíny proti HPV viru jsou bezpečné?

The Annals of Medicine řekl: „V současnosti nejsou k dispozici žádné významné údaje, které by potvrzovaly, že vakcíny Gardasil nebo Cervarix mohou předcházet jakémukoliv typu rakoviny děložního čípku, protože testovací období těchto vakcín bylo příliš krátké pro vyhodnocení dlouhodobých přínosů očkování proti HPV viru.“

Dr. Mona Saraiya, epidemioložka Oddělení CDC pro prevenci a kontrolu rakoviny, o vakcínách uvedla: „Téměř všechny sexuálně aktivní ženy jsou vystaveny HPV viru.

Jen málo z nich dostane infekci, která zůstane a nevyléčí se a pouze u části z nich vzniknou předrakovinové léze. Na tom místě se nakonec vyvine rakovina děložního čípku.“

Zdá se, že tyto závažné skutečnosti byly ignorovány ve farmaceutickém průmyslu, který se vyjádřil, že: „není jasné, zda úmrtí jsou spojeny s očkovacími vakcínami nebo s náhodou, která s nimi nesouvisí.“

„Vakcína Gardasil se stane největším lékařským skandálem všech dob, protože v okamžiku, kdy vyjdou najevo důkazy potvrzující, že tato vakcína nemá žádný vliv na rakovinu děložního čípku a že velmi rychle způsobuje nežádoucí účinky, které ničí lidské životy a mohou dokonce lidi usmrtit, se potvrdí, že byla vyrobena jen za účelem zisku pro výrobce.“ – Dr. Bernard Dalbergue.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015