Příčiny problémů s klouby: Nejčastěji jsou postiženy právě kyčelní klouby a kolena, protože ty jsou během chůze zodpovědné za nošení až 80% naší hmotnosti.

Klouby se obvykle opotřebovávají i kvůli špatnému držení těla, nadměrné tělesné hmotnosti, dlouhému stání a podobně. Existuje však jeden extrémně silný přírodní lék, který utiší bolest a obnoví vitalitu celého těla.

Na rozdíl od klasických léků nezpůsobuje žádné negativní vedlejší účinky a je kompletně přírodní. Při problémech s klouby je velmi důležité začít jednat včas a nenechat je přerůst do skličující bolesti a poškození tkání, které se pak obtížně napravují.

Také je důležité najít si takový lék, který nejen potlačuje nepříjemné projevy onemocnění, ale zaměřuje se na jeho skutečné příčiny. A takovým je i náš dnešní recept. Jde o přímo zázračný prostředek proti bolestem kloubů a kostí, který téměř vždy spolehlivě zabere.

Co budeme potřebovat pro přípravu receptu: 

  • 2 polévkové lžíce štiplavého chilli koření nebo feferonek
  • 1/2 sklenice teplého olivového oleje nebo jablečný ocet
  • 2 až 3 cm odřezek zázvoru

Postup přípravy:

1) Použijete olivový olej, mírně ho zahřejte, ale ne až tak, aby pálil. Pro jistotu je lepší olej ohřát ne přímo na ohni, ale ponořením skleněného poháru, ve kterém je olej, do horké vody.

2) Pokud použijete jablečný ocet, tak ho nemusíte ohřívat.

3) Očistěte zázvor a nastrouhejte ho na struhadle.

4) Nyní do oleje (respektive octa) nasypte chilli koření a nastrouhaný zázvor. Dobře to celé zamíchejte, abyste získali homogenní směs.

5) Směs přemístěte do skleněné uzavíratelné nádoby. Nemusí být uskladněna v chladničce.

Aplikace:

Vezměte připravenou směs a 2 krát denně si sní natírejte bolestivé klouby. Nechte to působit přibližně 20 minut, pak si daná místa omyjte vlažnou vodou a vysušte ručníkem. Užívejte pravidelně až do ústupu bolestí.

Jak recept funguje?

Chilli koření má vysoký obsah látky kapsaicinu. Jde o extrémně silnou protizánětlivou substanci, která potlačuje záněty a utlumuje bolesti. Podobné vlastnosti má i zázvor.

Po nanesení na pokožku se vyvolá pocit tepla, který zlepší prokrvení postižených kloubů. To následně zajistí lepší regeneraci a hojení tkání.

Po pár týdnech aplikace tohoto receptu zaznamenáte, že vaše šlachy a chrupavky jsou citelně silnější, zánět potlačen a bolest odstraněna.

Komentáře