Autor: JANA SMOLKOVÁ 
Výklady karet, numerologie, astrologie, eso poradenství, spolupráce s anděly. 
Výklady karet korespondenčně.
  
Tel: 773568088
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Beran – čtyřka pohárů
Beránci, máte pocit křivdy a jste popudliví. Zdá se vám, že se vám dějou samé naschvály, a to proto, že si vše berete moc osobně. Namísto aby jste problémy řešily, tak jen trucujete.Necháváte se ovlivnovat okolím. Stáhněte se do svého nitra a vše si v klidu promyslete.

Býk – Síla
Býčci, probouzí se ve vás síla, která zbortí vše omezené, zastaralé a neúčinné. Tento průlom způsobí příznivé změny, které jsou už třeba.Znáte svůj cíl, tak za ním jděte, sílu máte, jen si více důvěřovat, musíte zdolávat překážka, aby jste se posunuli kupředu.

Blíženci – Měsíc
Blíženečci, karta představuje vaše sny a fantazie, které nemají reálné základy.Měsíc je temná planeta, nikdy nás neohřeje a nebude svítit na cestu jasně jako slunce.Musíte si uvědomit pravou skutečnost. To co máte a přožíváte je skutečné a pravé, nic mín, nic víc.

Rak – pětka pohárů
Ráčci, vaše karta je rozladěnost, citová vyprahlost, sklíčenost a opuštěnost a velká nespokojenost, můžete cítit výkyvy jako na houpačce.Varování pro vás, nikomu nepůjčujte peníze, nehledejte pomoc u spolupracovníků, spoléhajte pouze sami na sebe. Budte k sobě upřímní a současnou situaci berte jako zkušenost, životní zkoušku.

Lev – Ryríř mečů
Lvíčci, tato karta vám přináší bojovnoi atmosféru, ucítíte chladnost ve svém okolí.Vy však této náladě nepodléhejte, zachovejte si chladnou hlavu.Než něco vyslovíte, raději počítejte do desíti.

Panny – šestka mečů
Panenky, karta značí pohyb, plavba z pustého místa ke břehům, kde svítí slunce, opustíte vše staré a vyhořelé, možná vztah, který nefunguje zanikne, nebo značí konec hektického období, poněmž nastává harmonie.

Váhy – Viselec
Váhy, karta značí období pasivity, kde nevidíte cestu za sebou ani před sebou, stagnace, mrtvý bod.Vymlouváte se na vše možné, nic se neřeší. Vše nové je odmítáno, obrnte se trpělivostí a snažte se energie rozhýbat. Jste hodně zranitelní.

Štír – čtyřka mečů
Štírci karta znazornuje průtahy, nucenou přestávku, nemoc, nebo nečinnost. Ve vztahu chybí aktivita, hledáte svou rovnováhu. Nenechávejte věci na potom ,ale řešte je ihned. Ocitli jste se v patové situaci, nyní neplodné období, ale nebojte, nebude to trvat věčně, bude lépe. Hodně odpočívejte, at získáte potřebné síly.

Střelec – Věž
Střelečci, karta ohlašuje zánik starých a nefunkčních forem. Věž je předzvěstí, že dojde k těžkému zásahu do vašeho vztahu, povolání, života. Máte šanci zbavit se všeho , co nefunguje, nebojte se, tímto zlomem se vám uleví a bude lépe, něco musí skončit, aby něco mohlo začít.

Kozoroh – Osmička holí
Kozorozi, tato kartička ukazuje, že se vše o hodně zrychlí, očekávejte příznivou zprávu či telefonát, otevírají se před vámi nové možnosti. Dostihnou vás novinky, ktré vás potěší.

Vodnář – Sedmička mečů
Vodnáři, máte pocit, že vše je zbytečné, hlavou se vám honí spousta protichůdných myšlenek, bojíte se, že uvíznete v pasti. Narážíte okolo sebe na faleš, dávejte si pozor co komu říkáte, mějte se na pozoru, brzo bude dobře. Mějte oči otevřené.

Ryby – Král pohárů
Rybičky, tato karta všeobecně znázornuje muže vodního znamení, který rád pomáhá a je romanticky založený, má magnetickou přitažlivost.
Doma bude o vás dobře postaráno, muž vás bude hýčkat. Kartička značí obětavost a zodpovědnost.

S láskou a světlem Jana. 


Zdroj: Jana Smolková – FB


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015