Nezkušený dřevorubec odvětil: „Vám se to říká, ale podívejte se na tu hromadu dříví. Vidíte, že mám spoustu práce, na broušení pily prostě nemám čas. A kromě toho jsem už strašně unavený“…

Terapie něhou velmi efektivně hojí běžné i méně běžné bolesti života, zejména obvyklé civilizační potíže evropské ženy ve třetím tisíciletí:

 • Smutky, úzkosti, deprese – psychiatrická medikace není na překážku, i něhoterapeut byl na antidepresivech, dobře ví, jak chutnají. Už několik klientek mohlo po TŇ antidepresiva úplně vysadit.
   
 • Syndrom vyhoření a únavový syndrom – pokud Vás život nebaví, je to signál, že je čas na změnu, která může vést k jeho zlepšení. Můžeme se o změnu Vašeho života pokusit spolu.
   
 • Ztráta orientace v životě – pokud Vám Vaše dosavadní cíle připadají nesmyslné, možná už jste na skutečné cestě ke zlepšení svého života. Chcete-li být víc sama sebou, přijďte do TŇ.
   
 • Zraněné vnitřní dítě – kvůli neblahé civilizační zátěži potřebujeme své vnitřní dítě vyléčit snad všichni. Naučte se vnitřní dítě hýčkat – vezměte své duševní zdraví do vlastních rukou. Vaše vnitřní dítě Vás odmění nebývalým rozvojem tvořivosti a radostí ze života.
   
 • Osamělost – ve snaze skrýt svoji citlivost a zranitelnost budujeme často po celý život obranné pancíře, abychom nakonec zjistili, že jsme pod nimi zůstali poněkud osamělí. Rozvíjejte odvahu projevit se takoví, jací doopravdy jste a najděte si lidi, kteří jsou uvnitř podobní jako vy.
   
 • Strach z mužské energie – naučte se kultivovat svůj přístup k mužské energii, harmonizujte se s vlastní touhou, naslouchejte svému citu pro čistotu. Jsme jediné specializované pracoviště svého druhu.
   
 • Temná noc duše – pomoc při uvíznutí na duchovní cestě či v psychospirituální krizi je specialitou TŇ. Trýzní-li Vás pocit oddělenosti od Vesmíru, ozvěte se. Je to léčitelné 🙂

Komentáře