Většina osob si pořizuje klimatizace do domu pouze za účelem ochlazování vzduchu. Věděli jste ale, že se taktéž jedná o skvělý čistič vzduchu, který dokáže odfiltrovat alergeny?

Spojte příjemné s užitečným

Alergie na prach, roztoče či zvířecí srst dokáží pěkně potrápit, o tom není vůbec pochyb. Reakci na chlupy se dá lehce předejít tím, že zkrátka nebudete mít psa, avšak s tím zbytkem je to horší, protože prach a roztoči se vyskytují v každé domácnosti, ať uklízíte sebevíc. Pořízení klimatizace do bytu, a filtrace vzduchu případně domu dokáže díky speciální moderní technologii jejich výskyt rapidně snížit, a vy tak spojíte příjemné s užitečným, protože budete mít doma jednak příjemný chládek, ale také čistý vzduch.
Na webových stránkách samsungklimatizace naleznete mnoho užitečných textů, co se tomuto tématu věnují podrobněji a zodpoví vám každou otázku. Uvědomte si, že klimatizace je něco, do čeho se vyplatí investovat, jelikož vám dokáže usnadnit život v mnoha směrech. Zapomeňte na levné modely a vsaďte na kvalitu. Klimatizace Samsung se sice řadí mezi dražší modely, ale má řadu super efektivních invertorových technologií, jež jinde nenajdete.

Jakou klimatizaci vybrat

Pokud se vám vidina vlastní klimatizace líbí, ale nevíte, jaký typ zvolit, poradíme vám. Lidé nejčastěji váhají mezi mobilní a zabudovanou. Nástěnná klimatizace, neboli zabudovaná se umisťuje do konkrétní místnosti. Nenechte se odradit její nutností zabudování, protože oproti mobilní nenarušuje vzhled interiéru, je velice tichá a zaručuje stabilní ovzduší po celý rok.
Mobilní klimatizace vyžaduje blízkost zásuvky, což není vždy možné, a navíc působí nevzhledně. Kromě toho je hlučnější a vyžaduje podstatně větší údržbu. Ať už hledáte klimatizace do kanceláře, anebo do bytu, nástěnné modely jsou sázkou na jistotu.

Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015