Herbalife Nutrition – přírodní péče o pleť

Čím lépe o svou pokožku pečujete v mládí, tím lépe vypadá v pozdějším věku. Přestože se nejedná o žádnou vědu, i tak spousta žen opakuje stále stejné chyby. Přitom stačí dodržovat několik zásad správné péče o pleť, díky kterým budete vypadat vždy skvěle.

Určitě ve svém okolí znáte alespoň jednu ženu, která vypadá mladě, i ženu, které byste tipovaly více. Velký vliv se přisuzuje genetice, zásadní roli však hraje správná péče. Některé ženy ji mají v krvi, jiné se ji nejprve musí naučit.

Nejdůležitější je pravidelná péče a vhodná kosmetika

Základním pravidlem péče o pokožku je pravidelnost a šetrná péče. Drahý krém dokonalou pleť nezaručí, pokud jej nebudete používat správně. O svou pleť proto pečujte každé ráno a večer. Důkladně čištění je přitom stejně důležité jako šetrné ošetření krémem.

Každý typ pokožky, ať už je mastná, normální, suchá či citlivá, vyžaduje použití správných přípravků. Používání nevhodného krému na suchou pleť jí může uškodit. Stejně tak je důležité používat přípravky určené pro konkrétní část těla. Jiný krém používejte na obličej a jiný na celé tělo.

Správnou péči zajistí kvalitní kosmetika

Vysoká kvalita nutně neznamená, že za kosmetiku utratíte půlku výplaty. Existují značky nabízející kvalitní produkty za příznivou cenu. Důležité je najít výrobce, jehož kosmetika vaší pleti bude vyhovovat.

Nejlepší volbu představují osvědčení výrobci. Například tělová a vlasová řada Herbal Aloe od Herbalife Nutrition byla vytvořena na míru pro suchou a citlivou pleť. Obsahuje výtažky z léčivé rostliny aloe vera a další přírodní látky, které pokožku zklidňují, ošetřují a hydratují. Řadu lze zakoupit v síti oficiálních distributorů.

Na vzhledu pleti se odráží i životní styl

Pokožce neprospívají probdělé noci, ale ani nezdravá výživa. Málo spánku a živin nenahradí ani sebelepší kosmetika. Pokud chcete stále působit svěžím a energickým dojmem, dopřejte své pleti také dostatek tekutin, stravy bohaté na vitamíny a minerály a kvalitní spánek.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015