Další zkratka, s níž se můžete setkat v growshopech. HHC. Konopný produkt, který si po THC, CBD, CBG nebo CBN získává popularitu.

HHC pen – jaké má účinky?

HHC je další v řadě kanabinoidů, jak jsme nadnesli v úvodu. Prodává se ve formě HHC pen, sušených květů nebo gummies, tedy bonbónků. Oblíbená jsou právě pera k vapování, tzv. HHC vaporizér vás naladí do pohody. A to nejen díky pokuřování jako takovému, protože například oproti klasickým cigaretám nebo třeba jointům, HHC pen nabízí spoustu příchutí v podobě ovoce (jahoda, liči, meloun, borůvky, žvýkačky, zmrzlina, máta, kombinace různých chutí atd.). HHC vaporizér vás dostane do fáze zklidnění, pokud budete ve velkém stresu, zároveň vás ale nabudí energií, pokud se budete potřebovat soustředit na něco jiného a nebudete se chtít nechat rozhodit akutními problémy. Příchuť nejen chutná, zároveň se rozline vůně po celé místnosti. Při pokuřování se navíc nepálí škodlivé látky. Když dostanete chuť na HHC pen, jen si potáhnete, žádné ubalování a lepení.

Co je HHC?

Pod zkratkou HHC se skrývá hexahydrokanabinol, hydrogenovaný derivát THC, tedy tetrahydrokanabinol. Jde o jeden z přirozeně se vyskytujících fytokanabinoidů v konopí. Přírodní složka jako taková je v zelených rostlinkách obsažena ve velmi malém množství, konkrétně v samičích květech, semenech a pylu. Klasické HHC, jak se s ním setkáte právě v různých growshopech se tak získává za pomocí cesty chemické, s využitím hydrogenace z konopných extraktů. Hydrogenace je běžný postup, s jeho pomocí se například rostlinný tuk mění na margarín. HHC se takto získává díky přidání molekuly vodíku k THC nebo CBD. Protože nejde zatím o zcela probádanou oblast, účinky na sobě musí poznat každý sám. Někoho může zaskočit spojitost s THC, ovšem nebojte, HHC je v České republice legální. Je pravda, že HHC může mít účinky podobné jako THC, jsou ovšem slabší, pokud porovnáme stejné množství. HHC však nemá sedativní efekt jako THC.

HHC vaporizér – účinky

Ptáte se, co vám přinese HHC? Mírní úzkosti i nevolnosti. Pomáhá léčit záněty, eliminuje nechutenství. Přispívá k dobrému spánku, naladí vás do pohody. Jde o skvělý způsob, jak si rychle naladit relaxační mód. Zmínili jsme, že jde o látku legální, ovšem berte v potaz, že má jisté povzbuzující účinky. A i když zatím nebylo vědecky dokázáno, že by výskyt HHC vždy ukázal drogový test, neriskujte. Jednak doba jde dopředu a novější testy mohou ukázat metabolitu i z HHC. Děláte to však i pro sebe, takže pokud ucítíte, že vám látka ovlivnila vnímání (což se může stát i u alkoholu), nesedejte za volant, odpusťte si těžší práce. Jinak je ovšem rozkoš HHC poznat, proto mrkněte na Miraclecbd.cz a zkuste něco k HHC vapování nebo si zobněte sladký bonbón.

Komentáře