Organizovat různé firemní akce pro zaměstnance, novináře, obchodní klienty či zákazníky už není snadné jako dříve. Nezdravým a kalorickým pohoštěním obvykle neohromíte. Hitem je zásadně zdravý catering, který ale musí dosahovat chuťových a designových kvalit toho klasického. Nebo jej dokonce předčit.

Cateringové služby už dávno nejsou jen o tom připravit a dodat pohoštění, či překvapit chutí a vzhledem servírovaných dobrot. Lidé chtějí žít a jíst zdravě. Mnozí se stravují různými alternativními styly vycházejícími z vegetariánství. A je důležité, aby catering oslovil i tyto lidi. Firma Svačím zdravě – to je catering Praha, který se specializuje na pohoštění jinak – na zdravý catering.

Catering může být svěží i zdravý

Cateringová společnost Praha, Svačím zdravě, umí nabídnout takové pokrmy, v nichž nenajdete rafinovaný cukr, dochucovadla ani bílou mouku. Jde o vegan catering, který dokáže místo běžných chlebíčků a různých jednohubek plných nezdravých ingrediencí nabídnout úžasné zeleninové a ovocné pochoutky. Hodí se pro všemožné akce, rozhodně nejen ty veganské. Oblíbený je i pro veganské svatby. Získejte si své klienty úplně jiným pohoštěním. Plným zdraví, ale i barev a chutí.

Cateringové služby Praha v podobě veganského a zdravého pohoštění si lze objednat online. Je pro vás důležité spojení „catering cena“? Veganský catering Svačím zdravě se pohybuje od 400 do 2000 Kč na osobu. Minimální cena celkové objednávky cateringu je 10 000 Kč. Firma vám vždy cenu upřesní podle konkrétní objednávky.

Udělejte z cateringu zdravý gurmánský zážitek

Ve Svačím zdravě pokládají přípravu jídla za umělecký obor. I u jídla lze míchat barvy a chutě, jako když malujeme obrazy. Zážitek z jídla lze mít i bez flákoty masa či přeslazených dortů plných bílé mouky, rafinovaného cukru, umělých dochucovadel a barviv. Catering v Praze jde s moderními stravovacími trendy. A to je kreativní veganská strava.

Komentáře