Zařizujete si vlastní kadeřnický salon? Hledáte opravdu kvalitní vlasové přípravky? Je jedno, jestli jste profesionál v oboru, nebo klient, který chce mít vlasy pěstěné jako ve chvíli, kdy si užívá péči v kadeřnictví. Vsaďte na kosmetiku pro profesionály, je vždy lepší.

Kadeřnické potřeby – výběr eshopu

Je to obdobné jako když chcete srovnávat kávu z kavárny a tu doma vlastně připravenou. Baristé mají k dispozici lepší mléka, silnější příchutě kávy, proto je jejich nápoj vždy chutnější. U kadeřníků tomu není jinak. Také si sami neuděláte perfektní účes tak, jaký máte, když vyjdete ze salonu. Samozřejmě zde hraje důležitou roli lepší pozice kadeřníka, který vám vlasy zručněji vyfouká, styling ovšem také hraje svoji roli. Vždyť si jen vybavte, jak dopadají vlasy po domácím barvení. Produkty z drogerie významně ovlivňuje cena, proto nemohou zajistit kvalitu. Tím se řiďte i v případě, pokud jste profesionál a zařizujete si vlastní salon. Nevěřili byste, kolik kadeřníků je schopno používat laciné přípravky z drogerie za pár korun. Tím si klientelu nezískáte. Musíte vyhledat profesionální dodavatele. Kadeřnické potřeby mohou být i od těch značek, které známe z drogerie, musí se však jednat o prémiové řady – Schwarzkopf, Londa, Wella či L’Oréal. Mezi klasickou profesionální kvalitu se řadí Matrix, Goldwell, Jaguar, Wonder-Gestil, Bes, Kallos a další. Vyberte si maximálně dva brandy, aby se vám lépe pracovalo s kombinacemi různých přípravků.

Kadeřnické potřeby – co potřebujete?

Jestli jste kadeřník, musíte vsadit i na profesionální pomůcky. Zapomeňte na klasické nůžky, ty nikdy přesně neostříhají vlasy, navíc jejich uzpůsobení je akorát roztřepí. Vyberte si efilační nůžky. Mají miniaturní hřebínek, který přesně vede každý vlas, a vy pak hřívu rovnoměrně ostříháte. Budete potřebovat i sadu klasických nůžek na další úpravy vlasů. Dále se vybavte fény, žehličkami, kulmami a mnoha sety hřebenů. Zapotřebí jsou i doplňkové potřeby k barvení – tonery, peroxidy či oxidy. Chybět samozřejmě nesmí ani stylingové produkty jako gely, lesky, pěny či laky. Nezapomeňte na sebe a zakupte pláštěnky, misky na míchání barev, stolečky a vůbec celé vybavení salonu. Investice to není malá, čím komfortnější a kvalitnější zázemí budete mít, tím bohatěji se vám do byznysu vynaložené peníze vrátí.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015