Koupit si nějakou libůstku v obchodě s erotickým zbožím může jednomu nejen zpestřit sexuální život, ale navíc prospět i zdravotnímu stavu. Nejenže si tak člověk dokáže zlepšit náladu, ale například s pomocí venušiných kuliček lze zpevnit také pánevní dno.

Klasika z Číny

Původ mají venušiny kuličky nejspíš ve starověké Číně. Tehdy se však samozřejmě nevyráběly z plastu, případně z kovu. Používalo se dřevo, což jistě mělo celou řadu nevýhod. V současnosti však producenti preferují hlavně nerezovou ocel a plast.

Důvod je jednoduchý. Jedná se o poměrně levné, a přitom snadno omyvatelné materiály. To je velmi důležitá vlastnost, jelikož hygiena je v intimním životě taky podstatná.

Jednoduchý princip

Na rozdíl od různých vibrátorů a podobných uspokojovadel nepotřebují venušiny kuličky žádný speciální pohon. Stačí je zavést na místo určení a nechat se oddávat slastem. Ty jsou vyvolávány pomocí vibrací, které vznikají díky tomu, že uvnitř kuliček jsou ještě další dvě, mnohem menší.

Stačí si tak lehnout, občas zakroutit pánví a efekt se vždy dostaví. Samozřejmě to platí pouze v případě, když je k tomu nálada. Kuličky totiž mohou docela dobře fungovat i jako cvičební nástroj.

Pro pevnější svaly pánevního dna

Mnoho žen, hlavně dříve narozených či po prodělaném porodu, má potíže s inkontinencí. Na tohle prášky moc nezabírají, nicméně existuje řešení, a sice speciální cviky.

Ty se dají zkombinovat jak s klasickými kuličkami pro pokročilé cvičenky, tak i s jednou venušinou kuličkou určenou začátečnicím.

Ze začátku se stačí s kuličkami jen postavit. Svaly pánevního dna se budou automaticky snažit udržet kuličky v pochvě, a tím pádem bude docházet k jejich posilování. S postupem času je pak možné takto i chodit, případně dokonce běhat, jezdit na kole či dělat celou řadu jiných sportů.

Komentáře