Zdá-li se nám totéž o druhých, podle snářů by se nám mělo splnit to, co se nám zdá o druhých. Pokud má někdo opravdu věštecké sny, sám si hned není schopen tuto skutečnost uvědomit. Každému se nám může stát, že se nám splní nějaký sen, ale to je opravdu minimum snů ale může jít o předpoklad, a zde záleží na nás, co s tím uděláme. Kdo se však bude umět „naprogramovat“ v nižší hladině vědomí, aby se mu zdál sen o určité budoucnosti, může se tato schopnost nacvičit. Je však nutné se „naprogramovat“, abychom si sen pamatovali, je dobré mít u postele tušku a papír a sen hned jak se probudíme zapsat, jinak hrozí, že jej zapomeneme.

V mé praxi je mnoho klientů, kteří se vrací proto, že jim moje prognózy vychází a mám vyzkoušeno, že nejvíce mi vychází prognózy zdravotního stavu, schopností, talentu a vlastností lidí i zemřelých, partnerských vztahů a podnikání. Sám jsem podnikal v oblasti realit a docela přesně jsem stanovil ceny nemovitostí, které jsem ani neviděl. Na „nátlak“ novinářů jsem zkusil prognózy politické, ale nebyl jsem spokojen s výsledky a proto nerad v této oblasti pracuji mimo již vyzkoušené. Neumím hledat předměty. Párkrát se sice podařilo nalézt ukradené auto, ale to připisují spíše náhodě, protože aby se dalo říci, že věštění funguje, je nutná úspěšnost alespoň 70 %. Proto je nutné si zkoušením najít oblast, ve které můžeme být úspěšní.

Většina „věštců“ je schopna zjistit „předpoklad“, to je to, co je v nás zakódováno. Podle mého názoru je to 50 % toho, co se stane. Věštba vychází z daného okamžiku. To asi není tak složité zjistit, protože jde o zjištění toho, co je v nás a jde spíše o diagnostiku. Horší je zjistit, co kdo udělá s těmi zbylými 50 % včetně všech ostatních vlivů. To je ta skutečná budoucnost. Zde již na výsledek působí spousta faktorů, o kterých nikdo dopředu neví.

Jako příklad uvedu tento: Jedna paní se mě ptala, zda pojede pracovat do USA. Řekl jsem jí, že ne. Ona odvětila, že je to divné, že již má letenku a vyjednanou práci, i když bez oficiálního povolení. Na to jsem jí řekl, že do USA poletí, ale nebude tam pracovat a nebude tam tak dlouho, jak si myslí. Asi nebyl problém zjistit, že má zakódováno v mozku informaci, že pojede, že má letenku. Ale stala se neskutečná věc. Ona skutečně do USA letěla, ale na letišti se znelíbila celnímu úředníkovi, protože měl možná intuici, že bude chtít bez povolení v USA pracovat a z letiště ji nepustili dál a vrátili jí zpět. Já jí při té „věštbě“ neměl tu odvahu jí toto říci, protože se mi to samotnému zdálo být moc fantastické a navíc jsem nechtěl, aby po mé „věštbě“ tím, že by na to myslela, tuto myšlenku „vnutila“ celnímu úředníkovi, tedy aby nevhodným způsobem myšlenku zhmotnila. Potom by mi mohla přijít vynadat, že na „to“ myslela tak usilovně, že to celník poznal.

Budoucnost se nedá zjišťovat u lidí, kteří mají duševní poruchu, dále u lidí omámených alkoholem či drogami, protože „cesta“ k informacím v mozku těchto lidí je chemicky „zablokována“. Dále to není možné u lidí, kteří nosí účinný amulet, u lidí, kteří se sami naprogramovali v nižší hladině vědomí proti „zneužití“ těchto informací, atd.

Ti, kteří mají dány „osudem“ určité okolnosti na více, než 70 %, patrně vyjdou a snadno se vyvěští výsledek, protože v tomto případě není nutné věštit, co s tím ten dotyčný udělá. Proti „osudu“ nad 70 % se těžko bojuje a jak jsem psal výše, je možné uvedený stav pouze „korigovat“. Takových případů je naštěstí minimálně.

Pokud je někomu „věštěna“ určitá událost, může to být předpoklad, který se nemusí vyplnit, když dotyčný pro uskutečnění „věštby“ něco udělá. Pokud např. někomu je věštěno, že vyhraje, nemusí vyhrát (i když věštba může být dobrá), pokud nevsadí, navíc musí vsadit ve správný okamžik, na správném místě a v té správné oblasti. Takže jak je vidět, samotná věštba – že je možné vyhrát – je k ničemu, pokud nejsou ty ostatní podmínky splněny. Aby mohly být splněny, musí být součástí věštby, ale i tak je někdy nereálné věštbu realizovat, pokud vyjde, že máte vsadit v USA, když nemáte např. na letenku.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015