Náš organismus je dennodenně vystaven stresové zátěži a atakům toxinů jak z ovzduší, tak ze stravy. Aby se s těmito negativními vlivy dobře vypořádával, je třeba vsadit na zdravý životní styl, vhodné doplňky stravy a přírodní kosmetiku. Právě z toho důvodu vznikl internetový obchod Brainmarket.cz, kde naleznete všechno na jednom místě.

Anti-estrogenní životní styl

Na první pohled by se mohlo zdát, že se jedná o způsob života namířený proti ženám. Není tomu tak. Anti-estrogenní znamená zbavený všech hormonálních toxinů, které zatěžují naše tělo. Výsledkem je znovu nastolení hormonální rovnováhy, duševní harmonie a nastartování správných fyziologických procesů. To je důležité jak pro ženy, tak pro muže.

Potravinové doplňky pro optimalizaci organismu

Brainmarket recenze se netýká pouze zkušenosti s přehledností a fungováním tohoto internetového obchodu. V rámci testování byly vyzkoušeny 4 produkty, jejichž úkolem je nastolení hormonální rovnováhy v organismu, zkvalitnění spánku, snížení napětí a podpora imunitního systému. Doplněk stravy BrainMax Testamento u mužů posiluje hladinu testosteronu, u žen progesteronu. Má pozitivní vliv na normalizaci energetické hladiny a zvýšení sexuálního libida. Dalším přípravkem je BrainMax Natural Melatonin, jenž díky extraktu ze šťávy višně stimuluje tvorbu melatoninu neboli hormonu spánku. Ve spojení s brýlemi proti modrému světlu má velice dobré výsledky. Cítíte-li se pod tlakem, sáhněte po přípravku Performance Magnesium, který urychluje regeneraci a uvolňuje napětí ve svalech. Jedna kapsle obsahuje až 200 mg elementárního hořčíku a ve složení nenaleznete žádné balastní látky. Závěr patří unikátní kombinaci zinku, selenu a mědi nacházející se v doplňku stravy BrainMax Zinc. Tato silná trojka vás ochrání před působením oxidativního stresu. Více se o přípravcích dozvíte na webu Ecoblog.