„Sex je náš. Dělá dobře mně i tobě,“ zní text známé písničky, která se svého času stala hymnou náctiletých. Říká totiž hlubokou pravdu. Sex je skutečně náš. Tedy měl by být.

Někdy z něj ale vyprchá ona pověstná jiskra, která způsobovala, že jsme na sebe skočili, kdykoliv to bylo možné. Na vině je řada faktorů rutinou počínaje a nedostatkem inspirace konče. A právě inspiraci vám nabízíme v následujícím článku.

Sexshop? Jedině online

Vzrušení vám do ložnice může vrátit třeba dobře zvolené erotické prádlo. Hotové divy ovšem dokážou dobře zvolené erotické hračky. Těch je samozřejmě plný každý lépe zásobený sexshop, od jehož návštěvy vás však možná odrazuje stud. I pro vás máme řešení. Sexshopy nejsou jen klasické kamenné, ale i internetové. Jejich výhoda? Zboží můžete vybírat nerušeni v klidu. A s čím začít?

Vibrátor nejenom pro začátečníky

Jste-li začátečníky, kteří s erotickými hračkami začínají, první, co byste si měli pořídit, to je kvalitní vibrátor. Jeho schopností totiž ocení jak ženy, tak muži. Potěšení žen je nasnadě – příjemné vibrace, jejichž intenzitu si navíc můžete zvolit podle libosti (zvolíte-li model, jenž to umožňuje), je dostanou přímo do sedmého nebe. A víte, co se říká o pravých chlapech? Že největším potěšením pro ně je maximálně vzrušená a následně uspokojená žena.

Dildo nejenom pro zkušenější

Jakmile zažijete tu pravou extázi s vibrátorem, budete chtít zajít o něco dál. V tom případě byste měly, milé dámy, vyzkoušet tzv. dildo, což není nic jiného než velmi kvalitní náhražka mužského penisu. Na pohled se tato hračka moc neodlišuje od vibrátoru, na rozdíl od kterého ovšem nevibruje. Zato si ho můžete připevnit kamkoliv, kde uznáte za vhodné, a nemáme na mysli jen pánev nějaké sličné dívky. Tím chceme naznačit, že dilda neslouží jen k lesbickým hrátkám, ale i k autoerotice, či klasickým hrátkám v páru.

Venušiny kuličky – zdroj absolutního blaha

Tato důmyslná erotická hračka může být zdrojem doslova nonstop potěšení. Jakmile si Venušiny kuličky naučíte zavádět, věřte, že o vzrušení nebudete mít nouzi. Zkuste si s nimi třeba zaběhat a uvidíte, co pocítíte. Absolutní blaho.

Aby byl penis pevný jako skála

Je-li problém spíše na mužské straně v nedostatečně pevné erekci, je na místě zvolit hračku, která tento problém eliminuje. A to dokáže kvalitní vakuová pumpa. Stačí chvilka a penis vašeho partnera bude pevný jako skála. A hrátky mohou začít. Tak s nimi neotálejte.