Přitom andělé hojnosti jsou nádherné láskyplné bytosti světla, které nám pomáhají, i když na ně nemyslíme. Každý člověk, který drží v ruce jakoukoliv bankovku nebo minci, je v tom okamžiku s nimi ve spojení a andělé cestu peněz, které vydává nebo přijímá, mají pod svou ochranou přesně podle vesmírných zákonů lásky a podle zákonů proudění energie peněz.

Energie peněz je jednou z mnoha vibrací energie země. Tuto vibraci vytvářejí andělé hojnosti společně s anděli univerzální boží lásky a naplňují jí lidi, kteří pracují s penězmi, obchodují nebo i ty, kteří jen po penězích touží. Každý bohatý člověk, který peníze skutečně miluje a váží si jich, má tuto vibraci ve svém biopoli, a to umožňuje andělům vytvářet v jeho životě další šťastné shody náhod, které mu do života přinášejí další peníze.

Velká závislost na penězích však vytváří v energetickém systému člověka negativní vibrace energie, které brání andělům naplňovat ho vibracemi energie peněz, a proto tak často naše touhy nejsou uspokojeny. Každý člověk má však právo žít v materiální hojnosti. S anděly však nelze obchodovat ve smyslu "dej prachy – prodám svou duši". Možná by bylo příjemné mít hodně peněz a neřešit, co na to duše, ale andělé hojnosti takto neobchodují. Naše duše jim není lhostejná.

Pomohou každému, ovšem je třeba se o to zasloužit tím, že člověk začne mít správné postoje k životu a pozitivní myšlenky. A když pak člověk přestane nadávat na špatný osud a začne děkovat i za zdánlivé samozřejmosti jako je běžná výplata, miniaturní desetikorunové výhry ve Sportce nebo dluhy, které se mu vrací, dá tím andělům možnost naplňovat jeho auru větším množstvím vibrací energie peněz. A když navíc začne děkovat ještě sám sobě za to, že dal nějakou částku někomu potřebnému nebo že si koupil něco, co si dlouho odpíral, pak andělé mohou začít velmi intenzívně pracovat na šťastných shodách náhod.

Bylo by to na dlouhé povídání. Jsem s anděly materiální hojnosti ve velmi blízkém energetickém spojení a hodně mi pomáhají. Předali mi i techniky, jak se vědomě naplňovat energií peněz a jak tuto svou schopnost předat dalším lidem. Jejich poselství pro nás totiž je:

"Peníze jsou základní energií potřebnou k přežití lidského rodu na planetě Zemi . Jsou však nerovnoměrně rozloženy. Někdo jich má moc a nepustí je do oběhu a jinde je jich nedostatek. Je potřeba je rozproudit, ne nadarmo se nazývají oběživo. Pak jich bude dost pro všechny. Můžeme vám s tím pomoci, ale bez vašeho přičinění to nezvládneme. Začněte každý sám u sebe a vytvořte si proudění energie peněz ve svém životě. Vyšší já každého z vás je v souladu s energií peněz, naplňujte se jí vědomě a tím se s vyšším já sjednotíte. Pak už bude jen krok ke sjednocení se s námi a každé vaše přání bude již předem splněno."

Andělé mi vnukli mantru, která vytváří vibraci energie peněz a lásky. Pokud si ji člověk odříkává nebo zpívá na jakoukoliv melodii v duchu nebo nahlas, pak ho andělé naplňují energií peněz v největší možné míře, jakou je schopen momentálně přijímat. Účinnost této mantry se mnohonásobně zvyšuje, když člověk dá andělům protislužbou peníze formou dárku někomu potřebnému (např. do kasičky na charitu). Nemusíte věřit, nejlepší je vyzkoušet.

Text mantry je: "Prosím, prosím, prosím o dar, ať peníze přijdou."

Považuji za své poslání šířit poselství andělů lásky i hojnosti, mnohokrát jsem se s andělem materiální hojnosti setkala, a to nejen v jeho energetické podobě, ale i fyzicky. Umí totiž zhmotnit své tělo a stát se navenek nerozeznatelným od ostatních lidí. Často se takto zhmotňuje do podoby žebráků a zkouší naše milosrdenství, někdy přichází i přinést poselství. Pokud máte někdo jakékoliv zkušenosti s anděly materiální hojnosti nebo s energií peněz, můžete mi napsat na adresu iva@iril.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015