Kosmetika BioAke dovede nabídnout problematické ženské pleti přesně to, co si žádá. Přestože umí pomoci při problémech s pletí i mužům, je vyvíjena výhradně ženami a zejména pro ženy.

Bio kosmetiku BioAke začal jako unikátní novinku do České republiky dovážet e-shop Jezkonopi.cz, který ji teď u nás výhradně zastupuje. Produkt prošel dvacetiletým vývojem a stojí za ním italská společnost Ekuberg Pharma. Vědecký tým společnosti je tvořený výhradně ženami a jim je také kosmetika primárně určena. I když použití pro problematickou a citlivou mužskou pleť samozřejmě není vyloučeno.

Konopná kosmetika BioAke přišla s řešením pro více neduhů pleti současně

Hodí se především pro aknózní pleť. Ta se vyskytuje nejen v pubertě, ale stále častěji problémy s akné řeší i dospělé ženy. Umí pomoci s mastnou pletí, je ideální pro citlivou pleť i podrážděnou pleť. Velkou výhodou produktu je, že umí najednou řešit více problémů pleti, a to i tehdy, když se nám jejich příčiny nedaří spolehlivě odhalit. Jde o čistě přírodní produkt, který je kombinací konopného oleje, CBD a dalších účinných přírodních složek. Kosmetika neobsahuje ropné látky, silikon, kovy ani přísady živočišného původu. Proto je vhodná i pro vegany. Byla dermatologicky testována a minimalizuje výskyt alergií i u extrémně citlivých jedinců.

Jak rychle přichází zlepšení?

Podle klinických studií již po sedmi dnech. Pro každého, kdo se se svou pletí trápí dlouhé měsíce, nebo dokonce roky, bude tato kosmetika učiněným zázrakem. Na pokožku přitom působí třífázově. Čistí ji, normalizuje (tedy hydratuje, funguje jako peeling, zklidňuje, má i antiageing efekt) a nakonec ji podporuje i zevnitř (pomocí doplňku stravy, který je součástí komplexní péče). Bio kosmetika BioAke je ideální jako komplet – tedy kosmetický balíček pro smíšenou a mastnou pleť, i pro pokožku náchylnou k akné a nedokonalostem pleti. Koupíte jej na Jezkonopí.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015