Nechcete nechat svůj majetek zahálet a zbytečně ztrácet na hodnotě? V takovém případě se konečně pusťte do smysluplných investic. S nákupem komodity, jakou je stabilní a v posledních letech velmi populární zlato, jistě nesáhnete vedle. V článku se dozvíte, jak začít s investováním a podle čeho vybírat tu nejvýhodnější možnost.

Zlato doporučované odborníky

Při výběru té správné investice dejte na rady odborníků a prohlédněte si také vývoj kurzu několik let dozadu. Na základě obou těchto doporučení vám vyjde jako vhodné řešení právě zlato. Tento chemicky stálý zlatavě třpytivý kov má velmi dlouhou tradici. Jde o komoditu, která nepodléhá inflaci a drží si hodnotu i navzdory případným ekonomickým krizím. Právě nyní tak je ideální chvíle investovat do zlata alespoň 10 % hodnoty majetku.

Kvalitní švýcarské zlaté slitky

Žádná česká mincovna investiční zlato v podobě zlatých slitků nevyrábí. Na tom však není nic divného. Jasnou velmocí je v tomto případě Švýcarsko. Odsud pochází zlaté cihly od rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P., které jsou k dispozici na českém trhu s investičním zlatem. Jejich zakoupením máte jistotu certifikované čistoty zlata a získáte investici, u které nehradíte DPH. To přináší další úsporu a výhodu například v porovnání s jinými druhy investic.

K nákupu potřebujete finance a trochu času

A to je vše. Nemusíte věnovat množství času pro studium dané firmy, u které chcete koupit akcie a podobně. Zlato znají naprosto všichni, a právě v tom spočívá jeho velká síla a jistota. I samotný nákup je velmi jednoduchý a otázkou klidně několika málo minut. Stačí se podívat na specializovaný internetový obchod www.zlate-mince.cz a vybrané zlato dorazí přímo na vaši adresu v pečlivě pojištěném balíčku. A od té doby již máte investováno. Je to jednodušší, než by se mohlo zdát.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015