Nejen lidé, kteří prošli závislostí na alkoholu, ale i ti, kdo prodělali závažnou nemoc, která neměla s alkoholem nic společného, mohou mít značně poškozena játra. Je potřeba jim dodat potřebné živiny, pečující látky, pomoct jim očistit se a najít nové síly. S ostropestřcem vám to půjde hravě. Kde ale koupit kvalitní výrobky s ostropestřcem?

Zdraví jater na prvním místě

Dokud játra nejsou nemocná natolik, že by šlo o nezvratný proces, je důležité dělat pro jejich uzdravení maximum. Pestřec mariánský, jak se odborně jmenuje, je bylinou, která je pro naše játra doslova zázračnou. Možná ho znáte pod názvem Stříbrný bodlák či Kristova koruna. Pro regeneraci jater v každém věku je nejúčinnější ostropestřec mariánský. V sušené drcené formě jej můžete přímo užívat. Nastartuje systém trávení, očisty střevního traktu a vylučování.

Ve zralém plodu se tvoří silymarin pomáhající k pročišťování jater a regeneraci jaterních buněk jaterní membrány. Silymarin najdete ve slupce plodu a tvoří se při dozrávání. Ke sklizni dochází, až jsou plody zralé, ty se usuší a drtí. Ve středomoří dozrává ostropestřec do vyšší kvality než u nás z důvodu vhodnějších teplot. Silymarin je výborný antioxidant, je silnější než vitaminy E a C. Ostropestřec obsahuje i nenasycené mastné kyseliny, které chrání před civilizačními chorobami.

Aby vám sloužily klouby

Bolest kloubů omezuje nejen starší jedince, ale i osoby mladé. Vyzkoušet můžete nejefektivnější MSM, neboli Metylsulfonylmetan. Jde o přirozenou formu organické síry, která je hned po vápníku a fosforu třetí nejrozšířenější látkou v našem těle. Využívá ji i svalová tkáň, kosti a kůže, a podílí se na syntéze B vitaminů thiaminu a biotinu. V dnešní době jde o nejefektivnější produkt sloužící k regeneraci a výživě kloubů a kloubních chrupavek.

Toto i další kvalitní zboží pro vaše zdraví najdete na nakupzdrave.cz. Podívejte se na příznivé ceny zboží a pořiďte si doplňky stravy, které zlepší váš zdravotní stav.

Komentáře